piątek, 17 kwietnia 2015

Petecki. Eleganckie okna do salonu w cenie podstawowej

Od marca b.r. trwa promocja na okna PETECKI FUTURE i EXCELLENT z ukrytymi zawiasami Roto Designo i klamką Roto Swing. Do końca kwietnia 2015r. okna te można kupić w cenie podstawowej, bez dodatkowej dopłaty.


Dzięki ukrytym zawiasom i stylowej klamce okna PETECKI FUTURE i EXCELLENT doskonale prezentują się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym wnętrzu. Takie okna pozbawione są wszelkich zbędnych detali, a jedynym widocznym elementem jest modna klamka, nawiązująca do aktualnych trendów wzornictwa.

Okna PETECKI FUTURE i EXCELLENT, wyposażone w pakiety 3-szybowe, chronią dom przed utratą ciepła. Także ukryte zawiasy Roto NT Designo poprawiają ich parametry, ponieważ poprowadzona na całym obwodzie skrzydła uszczelka, bez przerywania w miejscu zawiasów, sprawia, że straty ciepła w tym obszarze są o 10 procent mniejsze niż w oknach standardowych. Za oknami z ukrytymi zawiasami przemawiają też względy praktyczne – nie gromadzi się w nich brud podczas prac tynkarskich lub malowania ścian.

Okna PETECKI FUTURE i EXCELLENT można zamówić w całej Polsce salonach sprzedaży partnerów handlowych firmy PETECKI. Zapraszamy na zakupy!

Szczegóły promocji oraz regulamin na www.petecki.eu

Źródło: PETECKI
Foto: PETECKI