poniedziałek, 27 kwietnia 2015

FAKRO laureatem rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2014

Spółka FAKRO, producent okien dachowych i schodów strychowych, ponownie została wyróżniona tytułem laureata rankingu Filary Polskiej Gospodarki. Nagrodę za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim wręczono podczas Gali Finałowej X wydania plebiscytu magazynu PULS BIZNESU.

Celem Rankingu jest wyróżnienie firm, które znacząco wpływają na rozwój regionu, są ważnymi pracodawcami oraz angażują się w rozwój lokalnej społeczności. Laureatów rankingu wybierali przedstawiciele władz lokalnych z danych województw.

Organizatorzy rankingu, dziennikarze magazynu Puls Biznesu podkreślają jak duży wpływ na rozwój gospodarczy regionu ma współpraca między przedsiębiorcami i samorządami. Tam gdzie te dwa środowiska nauczyły się ze sobą rozmawiać, pojawiły się nowe inwestycje, spadło bezrobocie.

- Samorządowcy i przedsiębiorcy stanowią jedną drużynę, w której każdy ma swoje zadanie i jeden cel jakim jest rozwój regionu. Zadaniem przedsiębiorców jest rozwój firm, z kolei po stronie samorządowców jest tworzenie warunków dla efektywnego działania. – podsumował Paweł Kołbon, Kierownik Działu Szkoleń, który w imieniu FAKRO odebrał nagrodę.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 15 kwietnia w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO