wtorek, 17 marca 2015

Targi pozwalają budować relacje

Targi pozwalają budować relacje
Tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA (10-13 marca) były dla MS więcej niż OKNA dobrą okazją do spotkania się z partnerami handlowymi. Firma przedstawiła także nową linię okien bazujących na systemie profili Salamander o głębokości 82mm.

Targi BUDMA wraz z towarzyszącymi im Targami Maszyn, Narzędzi i komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDooor-Tech, Targami Branży Szklarskiej GLASS i Targami CBS – Budownictwa Sportowego i Rekreacyjnego stanowią największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli branży budowlanej. Wydarzenie to m.in. tysiąc wystawców z różnych zakątków świata, międzynarodowe grono zwiedzających, wiele rynkowych premier, innowacyjny park maszynowy produkujący okna w czasie rzeczywistym, pokazy, spotkania i prezentacje.

Zdaniem Piotra Nadolnego, Dyrektora Handlowego firmy MS więcej niż OKNA, poznański blok branżowych imprez ma bardzo profesjonalny charakter i przyciąga ludzi od lat działających w branży.

- Specjalistyczny profil BUDMY sprawia, że trafiają tu przede wszystkim ludzie świetnie zorientowani, znakomicie znający naszą firmę i jej ofertę. Dlatego dla nas targi to okazja do pielęgnowania długofalowych relacji. Daliśmy temu wyraz organizując drugiego dnia targów spotkanie dla naszych obecnych Partnerów Handlowych. Również nasze stoisko zaaranżowaliśmy w taki sposób by stwarzało dobre warunki do rozmów i wyróżniało się przyjemną atmosferą – mówi Piotr Nadolny, Dyrektor Handlowy w MS więcej niż OKNA.

Faktycznie – jasna, otwarta, atrakcyjnie zaaranżowana przestrzeń stoiska MS więcej niż OKNA przyciągała obecnych i potencjalnych klientów.

- Warto podkreślić, że targi BUDMA mają bardzo międzynarodowy charakter i są jedną z najważniejszych imprez targowych na których się pojawiamy. Na naszym stoisku mieliśmy gości z krajów Unii Europejskiej, ale pojawiali się również kupcy z tak egzotycznych państw jak Paragwaj. Jesteśmy zadowoleni z efektów przeprowadzonych rozmów i z możliwości spotkania z naszymi Partnerami. Pojawiliśmy się na BUDMIE po krótkiej przerwie, więc tym bardziej było to dla nas ważne – dodaje Piotr Nadolny.

Poza wizerunkową i biznesową stroną wydarzenia istotna była również prezentacja produktów firmy, m. in. nowej linii okien.

- Stoisko spełniało dla nas także rolę informacyjną. Szczególnie klienci ostateczni mieli możliwość dopytania o interesujące ich szczegóły i parametry produktów – podsumowuje Piotr Nadolny.

Źródło: M&S
Foto: M&S