poniedziałek, 9 marca 2015

POL-SKONE na Międzynarodowych Targach BUDMA 2015

10 marca na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury 2015 w Poznaniu firma POL-SKONE przedstawi szeroką gamę nowych produktów, zaprojektowanych według najnowszych trendów.

Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zobaczyć ekspozycje przygotowane przez blisko tysiąc wystawców. Pośród nich nie zabraknie producenta drzwi i okien - POL-SKONE.

- Targi BUDMA są dla nas doskonałą okazją do przedstawienia naszym Klientom oraz Kontrahentom tegorocznych nowości. Już od kilku lat w Poznaniu prezentujemy premierowe kolekcje, które cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Ta edycja jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ w tym roku obchodzimy 25-lecie istnienia naszej firmy. Staraliśmy się więc, aby aktualna kolekcja była wyjątkowa i zachwyciła gości – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o. o.

POL-SKONE zaprezentuje ponad 100 modeli drzwi i okien, a cała ekspozycja zajmie ponad 300mkw. Na stoisku będzie można zobaczyć ponad dwadzieścia nowości. Goście BUDM-y jako pierwsi zobaczą m.in. drzwi VERTIGO, VERTIGO LUX, GAMMA, VERIMO oraz kolekcję drzwi HIGRO, przeznaczonych do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności i temperaturze, (np. sauny i baseny). Premierową ofertę uzupełnią zupełnie nowe typy okien – OKNO SLIM oraz OKNO 2+1.

Nie zabraknie także popularnych kolekcji, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów. Będą to m.in. kolekcja drzwi SEMPRE uzupełniona o nowe warianty kolorystyczne, stworzone w oparciu o światowe trendy, a także model drzwi SEMPRE GRAVI, który łączący klasyczną elegancję i nowoczesność.

- Do stałego rozwijania i udoskonalania kolekcji drzwi i okien inspirują nas rosnące oczekiwania Klientów. Doświadczenie, które nabyliśmy w ciągu 25-lat funkcjonowania firmy, pozwala nam na dynamiczne i innowacyjne poszerzanie naszej oferty oraz dostosowywanie jej do najnowszych rozwiązań technologicznych – podsumowuje Jan Szulżyk.

Wystawa POL-SKONE zlokalizowana będzie w Hali nr 5 , stoisko nr 73.

Źródło: POL-SKONE
Foto: POL-SKONE