piątek, 6 marca 2015

Nowa odsłona strony www firmy Effector

Firma Effector uruchomiła niedawno responsywną stronę internetową. Dzięki temu jeszcze lepiej dostosowała swoją witrynę do oczekiwań i potrzeb Kontrahentów. Odwiedzający przy pomocy dowolnego urządzenia mobilnego łatwo odnajdzie interesujące go informacje.

Responsive Web Design
Zmieniające się środki elektronicznego przekazu wymagają adaptacji stron internetowych do tabletów i smartfonów. Dlatego Effector dopasował swoją stronę www do potrzeb odbiorców. Decyzja firmy o wdrożeniu serwisu internetowego, przygotowanego w oparciu o technologię Responsive Web Design stała się niezbędna, ponieważ liczba użytkowników korzystających z internetu przy pomocy urządzeń mobilnych rośnie. Dzięki przygotowaniu responsywnej strony www wzrasta liczba odwiedzin.

Uproszczona grafika
Z responsywnej wersji strony internetowej firmy Effector wynika dodatkowa modyfikacja elementów wizualnych strony. Zgodnie z trendami zastosowano Flat Design, polegający na maksymalnym uproszczeniu obrazu, rezygnacji z ozdobników oraz skondensowaniu treści informacyjnej do minimum.

Usprawnienia
Przeprowadzone zmiany skłoniły firmę Effector do zastosowania dodatkowych innowacji, które poprawią jakość komunikowania się z klientami oraz wpłyną na użyteczność witryny. Dzięki zastosowaniu nowego silnika, technologii HTML5, CCS3 i nowych skryptów JS, strona stała się jeszcze bardziej przyjazna dla internautów. Firma Effector spodziewa się, że wprowadzone zmiany spowodują częstsze korzystanie z zamieszczonych na stronie treści. Modyfikację witryny spółki przeprowadziła Agencja Interaktywna PRIMEO.

Źródło: EFFECTOR
Foto: EFFECTOR