czwartek, 12 lutego 2015

Złote Medale MTP dla produktów FAKRO

Okna dachowe do dachów płaskich Fakro
Podczas tegorocznych targów BUDMA 2015 dwa produkty FAKRO nagrodzono Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wyróżnienia przyznawane są produktom innowacyjnym i najwyższej jakości. Tym razem przyznano je termoizolacyjnym schodom strychowym LWT oraz oknom do dachów płaskich DXW.

Nad rozwojem produktów w FAKRO pracuje ponad 100 konstruktorów. Wynikiem ich prac jest okno do dachów płaskich, które dzięki konstrukcji o wzmocnionej nośności oraz powłoce antypoślizgowej pozwala na chodzenie po nim. Powierzchnia okna DXW licuje się z powierzchnią pokrycia dachu tworząc bezpieczną i użytkową przestrzeń.

FAKRO to nie tylko wicelider na rynku okien dachowych, ale także wiodący producent schodów strychowych. Złotym medalem MTP nagrodzono energooszczędne schody strychowe z wygodną, drewnianą drabinką. Schody LWT to najwyższa klasa szczelności oraz komfort użytkowania.

W konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje blisko 500 produktów. Wyróżnienia otrzymują te najbardziej innowacyjne, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje jury. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA w Poznaniu, w dniu 10 marca 2015 roku.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO