wtorek, 24 lutego 2015

Rekordowa frekwencja na Akademiach VELUX

Rekordowa frekwencja na Akademiach VELUX
Już ponad dwa tysiące dekarzy i doradców handlowych w 14 miastach w całej Polsce zostało przeszklonych w ramach „Akademii Rozwoju Biznesu”, które od połowy stycznia prowadzi firma VELUX.

- Kluczem do sukcesu i tak wysokiej frekwencji jest atrakcyjny program i praktyczna wiedza, którą mogą zdobyć uczestnicy Akademii – podkreśla Jacek Siwiński, Dyrektor Generalny VELUX Polska. - Nie tylko podnosimy kwalifikacje pracowników firm dekarskich i handlowych, ale przede wszystkim wskazujemy kierunki rozwoju ich biznesu na rynku stolarki dachowej – dodaje.

Zainteresowanie jest spore. Rekord frekwencji padł w Białymstoku, gdzie zgłosiło się 90 osób. Pozostały jeszcze 4 tygodnie szkoleń. Firmy, które jeszcze z nich nie skorzystały, mogą nadal się zapisywać.

Jednodniowy, bezpłatny kurs podzielony jest na blok teoretyczny i pokazowy. W pierwszej części uczestnicy poznają trendy rynkowe, oczekiwania klientów oraz nowości z segmentu okien dachowych, ze wskazaniem na potencjalne obszary rozwoju biznesu dekarskiego lub handlowego. Drugi etap to praktyczne zapoznanie się z technikami montażowymi i zaletami rozwiązań VELUX. Prezentacje odbywają się na stojakach imitujących połać dachu.

- Ta część zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mogą z bliska zobaczyć wszystkie detale techniczne oraz zapytać naszych wykwalifikowanych pracowników o szczegóły montażu. Pytań zawsze jest dużo – mówi Sławomir Łyskawka, Dyrektor. Techniczny VELUX Polska.

Na uczestników czekają ponadto konkursy i nagrody, w tym możliwość wygrania wyjazdu na Finał Europejskiej Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej, której VELUX jest tytularnym sponsorem. Do tej pory szkolenia odbyły się w miastach: Bielsko-Biała, Kraków, Luboń, Szczecin, Cigacice, Wrocław, Banino, Olsztyn, Lublin, Warszawa, Dąbrowa k. Kielc, Łódź, Turawa oraz Białystok.

Do końca marca odbędzie się jeszcze siedem spotkań. Szkolenia są bezpłatne, lecz wymagana jest rejestracja przez stronę www.velux.pl/akademia lub zgłoszenie telefoniczne w Centrum Obsługi Akademii VELUX, tel. +48 502 410 410. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Najbliższe terminy AKADEMII VELUX:
02-06 marca woj. śląskie (Tarnowskie Góry), woj. kujawsko-pomorskie (Osielsko)
09-13 marca woj. podkarpackie (Rzeszów) woj. zachodniopomorskie (Koszalin)
16-20 marca woj. mazowieckie (Warszawa)
23-27 marca woj. wielkopolskie (Luboń) woj. małopolskie (Brzesko)

Cykl szkoleniowy Akademia Rozwoju Biznesu VELUX został objęty patronatami: merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, mediowym magazynu Fachowy Dekarz & Cieśla oraz narzędziowym przez firmę Bosch i niebieską linię elektronarzędzi dla rzemiosła i przemysłu.

Źródło: VELUX
Foto: VELUX