piątek, 13 lutego 2015

OKNOPLAST Budowlaną Firmą Roku 2014

OKNOPLAST ponownie został wyróżniony tytułem Budowlana Firma Roku, przyznawanym za wyjątkowe osiągnięcia w konkursie Builder Awards. Nagrodę otrzymał także prezes OKNOPLAST, Mikołaj Placek, za efektywne zarządzanie i dynamiczny rozwój firmy.

Redakcja oraz Rada Programowa miesięcznika Builder po raz dwunasty wyłoniły firmy wyróżniające się na tle branży pod względem osiągnięć z ubiegłego roku.
Silna pozycja na polskim rynku budowlanym, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, to najważniejsze argumenty, które przesądziły o przyznaniu statuetki firmie OKNOPLAST.

Nagrody Buildera to również wyróżnienia dla zarządzających nimi ludzi, których cechują szczególne umiejętności w zarządzaniu, sukcesy rynkowe oraz realizowane strategie marketingowe. Kapituła Konkursu Builder Awards uhonorowała Prezesa Mikołaja Placka specjalnym wyróżnieniem za efektywne budowanie przewagi konkurencyjnej firmy OKNOPLAST, intuicję biznesową oraz przedsiębiorczość.

- Jesteśmy usatysfakcjonowani, że znaleźliśmy się w ścisłej elicie firm, które mają największy wpływ na branżę budowlaną w naszym kraju. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem właściwego kierunku naszych działań, które koncentrują się na rozwoju produktu najwyższej jakości na rynku. Wyróżnienie specjalne jest dla mnie osobistym świadectwem efektywnego zarządzania biznesem, który przez 20 lat dostarczył ponad milionowej grupie Klientów produkty nowoczesne, bezpieczne i trwałe na lata. – powiedział Mikołaj Placek, Prezes Zarządu OKNOPLAST.

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST