czwartek, 8 stycznia 2015

POL-SKONE wspólnie z WOŚP wspiera potrzebujących

Firma POL-SKONE została Srebrnym Sponsorem XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie. Akcja odbędzie się 11 stycznia w Galerii Olimp, gdzie zagra lubelski sztab Orkiestry.

W najbliższą niedzielę na ulicach całej Polski pojawią się wolontariusze z puszkami. 23. Finał WOŚP uświetnią koncerty, występy artystyczne oraz wiele innych atrakcji. W tym roku Orkiestra zagra na rzecz małych pacjentów oddziałów pediatrycznych i onkologicznych. Część datków przekazana zostanie także na opiekę dla seniorów. W Lublinie finał WOŚP odbędzie się na terenie Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy.

Co roku na ulicach w całym kraju możemy zauważyć charakterystyczne puszki i czerwone serca, które są symbolem tego wspaniałego wydarzenia. Cieszymy się, że jesteśmy po raz kolejny jego częścią i pomagamy wspólnie z milionami Polaków – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o.o.

Dzięki wsparciu POL-SKONE oraz innych sponsorów, lubelski Finał WOŚP będzie pełen atrakcji. Od rana w Galerii Olimp stacjonować będzie studio telewizyjne Lubelskiego Oddziału TVP. Po południu na scenie parkingu przy Multikinie zagrają takie zespoły, jak Goście, Pawkin, DrGree, FSC Hot Rod, Madvision, Lolo Ferrari, Sex Machine Band. Gwiazdą wieczoru będzie zespół LemON. Zgodnie z tradycją, tuż przed 20.00 zostanie wysłane „Światełko do Nieba”

Źródło: POL-SKONE
Foto: POL-SKONE