środa, 28 stycznia 2015

Nowości Krispol na Targach R+T 2015

Nowości Krispol na Targach R+T 2015
Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T obchodzą w tym roku 50-lecie. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dn. 24 - 28 lutego 2015 w Stuttgarcie. Pośród wystawców z całego świata pojawi się firma KRISPOL, która przedstawi swoje nowości produktowe.

KRISPOL po raz kolejny zaprezentuje najnowszą ofertę gościom z ponad 100 krajów. Producent pokaże zarówno produkty z linii HOME, dedykowane dla budownictwa mieszkaniowego, jak i FIRM – przeznaczone do obiektów przemysłowych.

Będą to m.in.:
- najcieplejsza brama garażowa KRISPOL o gr. 60mm,
- brama rolowana z „tatuażem” (perforacją wg indywidualnego wzoru),
- przemysłowa brama przeszklona w wersji Design.

Opierając się na doświadczeniu w oferowaniu bogatej kolorystyki produktów, KRISPOL przedstawi również autorską kolekcję oklein 2015. Firma umieściła w niej sporo eleganckich odcieni antracytowych, metalicznych i nowoczesne wzory drewnopodobne. Pozwalają one na estetyczne wykończenie bram segmentowych i produktów linii HOME.

- Nowości, które pokażemy, zapewniają użytkownikom komfort sprawdzonych, nowoczesnych technologii, zostawiając jednocześnie przestrzeń do realizacji własnych, indywidualnych pomysłów. Eleganckie, designerskie wzory bram garażowych, indywidualny układ przeszkleń bramy segmentowej czy personalizowana perforacja bramy rolowanej – to tylko niektóre z możliwości, jakie oferujemy naszym Klientom. – mówi Anna Michalak-Siezieniewska, PR Manager KRISPOL. – Targi R+T to doskonała okazja do nawiązania nowych, obiecujących kontaktów handlowych. Z niecierpliwością czekamy na możliwość spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami z wielu ważnych dla nas rynków. Współpraca z odbiorcami z Niemiec, Austrii, Francji, Szwecji i innych krajów Europy jest coraz ważniejszym elementem naszej strategii. – dodaje.

Stoisko KRISPOL będzie znajdować się w lokalizacji 6B82 w hali 6.

Źródło: KRISPOL
Foto: KRISPOL