czwartek, 18 grudnia 2014

Startuje Akademia Rozwoju Biznesu VELUX

VELUX, producent okien dachowych, od stycznia 2015r. rozpoczyna cykl szkoleń dla dekarzy i sprzedawców, który obejmie 66 kursów w ponad 20 miejscowościach. W programie szkoleniowym weźmie udział ok. 3000 uczestników.

Firma VELUX ponownie przeprowadzi akcję pod nazwą „Akademia VELUX”, której celem jest podniesienie kwalifikacji firm dekarskich i handlowych oraz wskazanie kierunków rozwoju biznesu na rynku materiałów budowlanych.

Podczas szkolenia uczestnicy rozwiną wiedzę dotyczącą trendów rynkowych i oczekiwań inwestorów. Poznają także narzędzia wspierające obsługę klienta i pozyskiwanie zleceń. Akademia VELUX dostarczy cennej wiedzy o produktach i zasadach montażu. Pokazy montażu okien dachowych i zastosowania produktów VELUX pozwolą na poznanie szczegółów technicznych oferty. Akademia VELUX nauczy, jak wykorzystać te informacje w praktyce, by skutecznie rozwijać biznes.

- Jak pokazują różne badania konsumenckie, ważnym źródłem informacji dla klientów są grupy profesjonalne. W związku z tym jestem przekonany, że obecnie to fachowa wiedza oraz doskonała znajomość oferty producentów może być ważnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej na rynku – podkreśla Jacek Siwiński, dyr. generalny VELUX Polska. - Formuła jest już sprawdzona, dlatego jestem przekonany, że frekwencja będzie wysoka, gdyż to wyjątkowa okazja podniesienia kwalifikacji zawodowych dekarzy, doradców i handlowców – dodaje.

- Program szkolenia będzie bogaty w wiedzę potrzebną dekarzom w codziennej pracy na budowie. Podczas wielu pokazów, na skonstruowanych do tego celu stanowiskach imitujących połać dachu, będą oni mogli zobaczyć na żywo wszelkie szczegóły i detale techniczne – mówi Sławomir Łyskawka, dyr. techniczny VELUX Polska, odpowiedzialny za program merytoryczny.

Akademia Rozwoju Biznesu VELUX została objęta patronatem merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, mediowym magazynu Fachowy Dekarz & Cieśla oraz narzędziowym przez firmę Bosch.

Oprócz szkolenia, Organizator przygotował także konkursy z nagrodami, w tym możliwość wygrania wyjazdu na Finał Europejskiej Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej, której firma VELUX jest tytularnym sponsorem.

Najbliższe szkolenia odbędą się w Bielsku-Białej, Baninie, Krakowie i Olsztynie. Akademie VELUX odbędą się aż w 22 lokalizacjach w całej Polsce i potrwają do końca marca. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja przez stronę internetową www.velux.p/akademia lub zgłoszenie telefoniczne w Centrum Obsługi Akademii VELUX, tel. +48 502 410 410. Dla uczestników przygotowano certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu handlowym oraz z technik montażu zaawansowanych produktów VELUX.

Najbliższe terminy AKADEMII VELUX:
12-16 stycznia woj. śląskie (Bielsko-Biała) i pomorskie (Banino)
19-23 stycznia woj. małopolskie (Kraków) i warmińsko-mazurskie (Olsztyn)

Źródło: VELUX
Foto: VELUX