środa, 24 grudnia 2014

Prezes FAKRO Najlepszym Menedżerem 2014 roku

Prezes Fakro Ryszard Florek
Prezesa i właściciela FAKRO, Ryszarda Florka nagrodzono tytułem "Najlepszego Menedżera roku 2014". Listę 20 najlepszych prezesów zarządzających czołowymi firmami działającymi w Polsce opracowała Redakcja Bloomberg BusinessWeek Polska na podstawie ankiety przeprowadzonej pośród prezesów i ekspertów rynkowych.

"Poprosiliśmy [ludzi biznesu], by wskazali ich zdaniem najlepszych, najefektywniejszych szefów firm, których warto nagrodzić za sukcesy, wytrwałość, walkę z konkurencją, nowoczesność, za to, że udaje im się skutecznie konkurować nie tylko na polskim, ale i zagranicznych rynkach [...]” napisała redakcja magazynu.

Ryszard Florek jest założycielem i prezesem FAKRO, prywatnej firmy rodzinnej, utworzonej w 1991r. Przedsiębiorstwo jest obecnie najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników. Ryszard Florek w trosce o polską wspólnotę ekonomiczną powołał Fundację Pomyśl o Przyszłości, która propaguje wiedzę na temat gospodarki i mechanizmów wolnorynkowych.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO