poniedziałek, 8 grudnia 2014

DRUTEX na targach BAU 2015

Bau 2015
Firma DRUTEX będzie obecna na Światowych Targach Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU 2015 w Monachium. Zaprezentuje tam najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym po raz pierwszy innowacyjny, autorski system podnoszono-przesuwny HS.

Podczas Targów Bau, ponad 2 tys. przedstawicieli i producentów z całego świata wystawia swoje produkty i usługi na powierzchni 180 tys. m.kw. W związku z intensywną strategią marketingową na rynkach zagranicznych oraz zwiększeniem mocy produkcyjnych, targi BAU stanowią ważne wydarzenie w kalendarzu wystaw dla firmy DRUTEX.

Na stoisku, utrzymanym w sportowej konwencji, DRUTEX przedstawi okna i drzwi z PVC, aluminium, drewna oraz rolety. Światową premierę na targach będzie miał ponadto system HS, opracowany przez dział technologiczno-konstrukcyjny DRUTEX.

Z myślą zwłaszcza o rynku niemieckim przygotowano specjalne rozwiązania, w tym okno Iglo Energy, wyróżniające się wyjątkowo niskim stopniem przenikalności termicznej Uw= 0,6 W/(m2K)*. Ponadto w zakresie stolarki PVC firma pokaże Klientom systemy Iglo 5.

- Targi i wystawy międzynarodowe to zawsze doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów handlowych oraz wzmacniania relacji z obecnymi Klientami firmy. Dla naszej firmy to także świetny pretekst do prezentowania swojej dotychczasowej oferty produktowej, jak również nowych rozwiązań technologicznych. Nie inaczej będzie w tym roku. Nowy system HS z pewnością będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, tym bardziej, że wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością na jego premierę. To kolejny nowy produkt w naszej ofercie, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. – mówi Adam Leik, dyrektor ds. Marketingu DRUTEX S.A.

DRUTEX zaprasza w dniach 19-24 stycznia 2015 do odwiedzenia stoiska C4 – 123.

*Dla okna o wymiarach 1230x1480mm wg CSI w Czechach

Źródło: DRUTEX
Foto: DRUTEX