wtorek, 25 listopada 2014

OKNOPLAST na targach we Francji

Oknoplast na targach we Francji
W dniach 18 - 21 listopada Grupa OKNOPLAST prezentowała w Paryżu produkty marek OKNOPLAST, ALUHAUS oraz WnD w ramach targów Equip’baie.

Wydarzenie było doskonałą okazją do prezentacji produktów na arenie międzynarodowej. Swoje wyroby i usługi pokazało kilka polskich przedsiębiorstw, w tym spółka OKNOPLAST, lider polskiego rynku stolarki otworowej z segmentu Top Premium.

- Stoisko OKNOPLAST cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze względu na interesującą formę, minimalistyczny design, a także wspaniałą atmosferę! Jak zawsze prezentowało w atrakcyjny sposób rozwiązania systemów okiennych i drzwiowych OKNOPLAST w bogatej kompozycji kolorystycznej. Udostępniliśmy również przestrzeń pedagogiczną wyposażoną w gamę barw profili, zestaw akcesoriów, a także okno w przekroju, które umożliwiło odwiedzającym zapoznanie się z technologią oferowanych rozwiązań – mówi Gregoire Cauvin, szef rynku francuskiego OKNOPLAST.

- Francja to jeden z głównych kierunków eksportu OKNOPLAST. Nad Sekwaną zadebiutowaliśmy w 2009 roku. Od tamtego czasu notujemy stały wzrost liczby salonów sprzedaży, których obecnie jest ponad 450, a co za tym idzie wzrost obrotów. Z rynkiem tym wiążemy duże perspektywy rozwoju. – dodaje Mikołaj Placek, prezes OKNOPLAST.

Podczas targów Equip’baie OKNOPLAST przygotował dla odwiedzających sporo atrakcji. Jedną z nich była wizyta Jean-Michel’a Aulas’a, prezesa francuskiego pierwszoligowego klubu Olympique

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST