wtorek, 4 listopada 2014

Krispol w strefie inwestycyjnej

W konkursie „Grunt na Medal” 2014 tereny inwestycyjne we Wrześni otrzymały tytuł laureata, pokonując inne atrakcyjne lokalizacje w Wielkopolsce. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 29 października w siedzibie firmy Krispol - producenta bram, okien i rolet.

Wybór firmy Krispol nie był przypadkowy. Osiągnięcia spółki potwierdzają, że warto inwestować we Wrześni. W 2008r. Krispol kupił w tej miejscowości grunty należące do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ,,Invest-Park”. Rok później rozpoczął budowę Zakładu 2, by w 2010r. przenieść do niego produkcję bram segmentowych. Rozwój firmy pociąga za sobą wzrost liczby pracowników, których w 2002r. było 60, a obecnie jest ponad 200.

Sukces rynkowy bram segmentowych wywołał plany dalszej rozbudowy Zakładu. Pierwszym krokiem w tym kierunku było otrzymanie w 2014r. kolejnego pozwolenia na działalność w WSSE ,,Invest-Park”.

Konkurs ,,Grunt na Medal” organizowany jest w całym kraju przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz regionalne Centra Obsługi Inwestora. Jego celem jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnego pod wieloma względami gruntu inwestycyjnego, który spełnia restrykcyjne wymagania, stawiane przez inwestorów.

Źródło: Krispol
Foto: Krispol