poniedziałek, 17 listopada 2014

Konkurs Mistrz Innowacji Winkhaus 2014 – nagrody rozdane

Konkurs Mistrz Innowacji Winkhaus nagradza salony sprzedaży stolarki promujące innowacyjne rozwiązania, zwiększające bezpieczeństwo i komfort użytkowania okien oraz drzwi. Rywalizacja trwała od 1 lutego do 30 września 2014r.

Laureaci V edycji konkursu oraz przedstawiciele producentów stolarki, których punkty sprzedaży zostały nagrodzone, spotkali się 6 listopada na Gali Mistrzów Innowacji 2014. Uroczystość odbyła się w Pałacu Tłokinia k. Kalisza. Statuetki Mistrzów Innowacji, dyplomy i nagrody wręczyli laureatom Sofie i Tilmann Winkhaus – właściciele Grupy Winkhaus.

- Konkurencja jest silna, wszyscy chcemy odnieść sukces, dostarczając klientowi prawdziwą wartość dodaną. Ale nie jest łatwo przekazać to klientom w taki sposób, aby to docenili. Jest wielką rzeczą, jeśli ten przekaz do klienta dotrze – jeśli dostrzeże on jakość i unikatowe właściwości produktu – powiedziała Sofie Winkhaus.

- To dzięki ich otwartości na zmiany i nowe produkty, ciekawym pomysłom promocyjnym i ciężkiej pracy, innowacje Winkhaus trafiają na rynek i znajdują nabywców. To od producentów wszystko się zaczyna – zaznaczył Janusz Rodzki, Prezes Winkhaus Polska.

Prezes Winkhaus Polska skierował specjalne podziękowania do zarządów firm Oknoplus, Cal, Dako i Amberline za kulturę promowania nowości oraz zaangażowanie i konkursową rywalizację.

Galę Laureatów uświetnił recital piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu aktorki Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu Agnieszki Dulęby-Kaszy.

Źródło: Winkhaus
Foto: Winkhaus