czwartek, 9 października 2014

Silkstone - efekt prawdziwego drewna

Pol Skone Sempre Alu
Powłokę Silkstone stworzono z myślą o oddaniu piękna drewna. Jej struktura tworzy efekt głębi, dzięki czemu pokryte nią drzwi stają się elegancką ozdobą. POL-SKONE posiada w ofercie szeroką gamę modeli stolarki drzwiowej w wykończeniu Silkstone w rozmaitych kolorach.

Stolarka w barwach naturalnego drewna nadaje aranżacjom dostojnego charakteru i kreuje przyjazny klimat. Naturalna kolorystyka może być wykorzystywana w połączeniach bazujących na delikatnych przejściach tonalnych lub ostrych kontrastach. W nowoczesnych aranżacjach dominuje minimalizm, dlatego istotne jest, aby dobrać do nich drzwi o prostym wzornictwie, bez zbędnych ozdób. Aby podkreślić kompozycję, warto zadbać o akcent, który delikatnie przełamie jej monochromatyczny charakter. Sprawdzi się tutaj stolarka z powłoką Silkstone o efekcie trójwymiarowej struktury drewna.

Naturalne piękno w trzech wymiarach
Okleina Silkstone oferowana jest w 10 odcieniach naturalnego drewna. W energetycznych kompozycjach dobrze sprawdzi się ciepły odcień egzotycznych gatunków drewna w postaci merbau Royal i orzecha brazylijskiego. W klasycznym, eleganckim pomieszczeniu można zastosować szlachetny dąb polski o ciepłej barwie lub nugat Royal w odcieniu przygaszonego brązu. W stylizacjach w stylu skandynawskim odpowiedni będzie biały dąb, jesion polski bądź klon Royal.

Wyjątkowy efekt i trwałość w jednym
Okleina Silkstone, oprócz oryginalnego wyglądu, charakteryzuje się także wysoką odpornością na wycieranie oraz działanie środków chemicznych. Jest przy tym delikatna i jedwabista w dotyku. W ofercie POL-SKONE w tym wykończeniu oferowane są drzwi z kolekcji SEMPRE, SEMPRE ALU i SEMPRE VERSE. Wśród różnych modeli, do wyboru są zarówno pełne, jednolite skrzydła, jak i z różnym rozmieszczeniem przeszkleń. Skrzydła drzwi z powłoką Silkstone posiadają pionowe i poziome układy usłojenia, które tworzą atrakcyjne wzory.

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.

Orientacyjne ceny:
Drzwi SEMPRE, cena skrzydła: od 537 zł netto
Drzwi SEMPRE ALU, cena skrzydła: od 868 zł netto
Drzwi SEMPRE VERSE, cena skrzydła: od 486 zł netto

Źródło: POL-SKONE
Foto: POL-SKONE