środa, 10 września 2014

Produkty Winkhaus na targach Security 2014

Okucia Winkhaus
23 września 2014r. w Essen, rozpoczną się największe targi zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej - Security. W jubileuszowej edycji (z okazji 40-lecia targów) nie zabraknie firmy Winkhaus. Pod hasłem „Dla wszystkich tych, którzy od zamków oczekują czegoś więcej” będą przedstawione produkty z dziedziny kontroli dostępu, techniki drzwiowej oraz okiennej. Sztandarowym produktem będzie elektroniczny system dostępu blueSmart.

Wyjątkowość klucza active blueSmart polega na tym, że współpracuje z wkładkami, które nie posiadają własnego zasilania. Może działać wówczas jak ładowarka lub pełnić funkcję programatora.

Na targach zostanie zaprezentowany nowy produkt z dziedziny elektronicznej kontroli dostępu, który na razie utrzymywany jest w tajemnicy. Tilmann Winkhaus przewiduje, że będzie on dużym zaskoczeniem dla branży, a przed partnerami firmy otworzy nowe obszary dystrybucji.

Wśród zabezpieczeń mechanicznych będzie można zobaczyć najnowszy system wkładek RAP/RAP+, dedykowany dla organizacji szybko rozrastających się. System RAP stwarza możliwość prostej rozbudowy, zależnie do zmian w strukturze dostępu.

W Essen będzie można zobaczyć także najnowszy zamek blueMatic EAV3, który łączy bezpieczeństwo, szczelność i komfort użytkowania. Wyjątkową wygodę zapewnia przełącznik w tryb dzienny, uruchamiany jednym dotknięciem. Ponadto pokazane będą nowe zamki AP3 do drzwi antypanicznych i ewakuacyjnych. Pośród produktów spoza techniki drzwiowej na targach będzie można obejrzeć m.in. nową linię activPilot Comfort z funkcją bezpiecznego i efektywnego wietrzenia, a także kontaktrony activPilot Control.

Źródło: Winkhaus
Foto: Winkhaus