wtorek, 30 września 2014

Nowoczesne klamki Domino serii SLIM

Klamka Domino Slim
SLIM to nowa linia klamek ze stali nierdzewnej marki DOMINO. Atrakcyjne wzornictwo oparto na delikatnych liniach pozbawionych ostrych krawędzi. Ponadto uproszczony sposób montażu klamek jest szybki i wygodny.

Kształt klamki powinien być dopasowany do wzoru drzwi oraz stylu aranżacji. Oprócz wyglądu ważna jest również funkcjonalność, która zapewni użytkownikom wygodę w codziennym użytkowaniu. Kolekcja SLIM obejmująca szeroki wachlarz nowoczesnych, a jednocześnie uniwersalnych wzorów klamek ułatwia wybranie odpowiedniego typu, zgodnego z oczekiwaniami.

Prosty i efektowny design
Klamki z kolekcji SLIM cechuje proste i nowoczesne wzornictwo. Wykonane są ze stali szlachetnej, która zapewnia trwałość oraz szerokie możliwości wykorzystania w różnych aranżacjach. Prosta i subtelna forma klamek zaakcentuje industrialny charakter wnętrza i wprowadzi do niego odrobinę lekkości. Modele te znakomicie sprawdzają się jako element drzwi o minimalistycznej formie, jak również w skrzydłach drzwiowych posiadających dyskretne zdobienia.

Rozeta klamek jest płaska i zależnie od modelu może być okrągła (modele AMIR, FINGER, GOLF, IMAGE, JANE, LIDO, PADWA, PRADO, PRIMA, RONDO, SIENA, SIGMA LUB UNO) lub kwadratowa (modele AVEIRO, FINGER, IMAGE, JANE, LIU, SIGMA). Pochwyt klamek z kolekcji SLIM jest prosty lub eliptyczny, delikatnie spłaszczony lub o okrągłym przekroju. W ofercie jest aż 19 modeli, pośród których bez trudu można znaleźć pasujący do osobistych preferencji i stylu kreowanej przestrzeni. Każda klamka z serii SLIM jest pozbawiona ostrych i wyraźnie zarysowanych linii, dzięki czemu jest bezpieczna i wygodnie leży w dłoni.

Szybki montaż
Dużą zaletą klamek SLIM jest szybkość i prostota montażu. Instalacja klamek na płaskiej rozecie odbywa się bez śrub, dając przy tym mocne osadzenie w skrzydle drzwiowym. Wystarczy przyłożyć rozetę do otworów i mocno docisnąć.


Źródło: Domino
Foto: Domino