środa, 2 lipca 2014

Rolety Velux z bajkowym motywem

Rolety Disney
Dzięki bajkowej kolekcji rolet zaciemniających VELUX & Disney ulubiony bohater z kreskówki może zagościć w pokoju dziecka. Będzie to niezapomniana niespodzianka dla małego mieszkańca.

Zabawa i spokojny sen mają istotny wpływ na rozwój dziecka. Niewątpliwie ważne jest również otoczenie w jakim przebywa nasza pociecha. Jak zatem zadbać o właściwą temperaturę i atmosferę w pomieszczeniu? Firma VELUX do pokoi dziecięcych na poddaszu proponuje rolety z bohaterami z róznych bajek Disney-a.

Najnowsza kolekcja liczy dwanaście unikatowych wzorów rolet zaciemniających VELUX stworzonych przy współpracy z firmą Disney. Ciekawe kolory i ulubieni bohaterowie z bajek, tacy jak Myszka Miki, Jelonek Bambi, Kubuś Puchatek, Samoloty, Kopciuszek, będą inspiracją do zabawy, a także ukoją do snu. Ta oryginalna dekoracja pokoju z pewnością ucieszy każdego malucha.

Tkanina w roletach posiada aluminiową powłokę, dzięki której uzyskujemy efekt całkowitego zaciemnienia nawet w wyjątkowo słoneczny dzień. Ta cecha jest ważna, szczególnie dla małych dzieci potrzebujących popołudniowej drzemki. Rolety nie tylko chronią przed promieniami słońca latem, ale sprawdzają się także w okresie zimowym, ponieważ poprawiają izolację okna.

Rolety te są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dzieci, co poświadcza certyfikat Oeko-Tex®, który gwarantuje, że użyte do produkcji rolet komponenty nie zawierają szkodliwych substancji. Nowoczesny system naciągania tkaniny z bardzo wąskimi prowadnicami i górną kasetą sprawia, że podniesione rolety nie blokują dostępu naturalnego światła do wnętrza i wyglądają na oknie bardzo estetycznie. Wymiary rolet są dopasowane do rozmiarów okien VELUX, a unikalny system Pick&Click® pozwala na samodzielną i szybką instalację bez pomocy fachowca.

Źródło: Velux
Foto: Velux