środa, 2 lipca 2014

Drzwi zewnętrzne DAKO w nowej odsłonie

Drzwi dako - kolekcja
Fabryka Okien DAKO odświeżyła kolekcję drzwi zewnętrznych z drewna, PVC i aluminium. Na rynek trafiły nowe modele o konstrukcji nakładkowej z bogatym wyposażeniem.

- Naszym celem jest oczywiście podniesienie atrakcyjności oferty. Wprowadzone przez nas rozwiązania odpowiadają na zapotrzebowanie klientów, którzy poszukują nowoczesnych, starannie dopracowanych modeli, podkreślających estetykę elewacji, a jednocześnie kładą nacisk na technologię wykonania i wyposażenie drzwi – mówi Tomasz Radecki, Dyrektor Handlowy Fabryki Okien DAKO.

Nowe drzwi DAKO mają konstrukcję nakładkową, dzięki której skrzydło drzwi stanowi jednolitą płaszczyznę.

- Tego rodzaju budowa sprawia, że drzwi charakteryzują się wyjątkowo prestiżowym i nowoczesnym wyglądem – tłumaczy Tomasz Radecki.

Modele zaprojektowano uwzględniając preferencje klientów i obowiązujące trendy we wzornictwie. Najbardziej wymagający klienci mogą skorzystać z konfiguratora on-line, pozwalającego na samodzielne zaprojektowanie drzwi i przesłanie projektu do wyceny.

- Konfigurator pozwala na wybór kolorystyki, przeszkleń, dekorów, pochwytów i klamek, a także na wkomponowanie gotowego projektu drzwi w zdjęcie elewacji domu – dodaje Tomasz Radecki.

Podstawą estetyki drzwi zewnętrznych DAKO jest zaawansowane wyposażenie. Termoizolacyjne panele, trzypunktowa zasuwnica listwowa, stabilne i wytrzymałe zawiasy nawierzchniowe zapewniają użytkownikom ciepło, bezpieczeństwo i komfort na wiele lat. Dobór elementów opcjonalnych takich jak czytnik linii papilarnych czy funkcja zasuwnicy „dzień i noc” umożliwia dopasowanie drzwi do potrzeb klientów.

Premiera nowych drzwi DAKO miała miejsce podczas obchodów jubileuszu dwudziestolecia Fabryki Okien DAKO, 13 czerwca w Hotelu Mercure w Zakopanem

Źródło: DAKO
Foto: DAKO