środa, 25 czerwca 2014

FAKRO trzykrotnie nagrodzone w Rankingu Budowlana Marka Roku

Budowlana Marka Roku - Fakro
Marka FAKRO zwyciężyła w Rankingu Budowlana Marka Roku w trzech kategoriach. Po raz kolejny firma została nagrodzona tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2014 w kategorii okna dachowe. W tym roku tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku otrzymały również akcesoria do okien dachowych FAKRO. Firmę wyróżniono pondto tytułem Złotego Championa Roku 2014.Wyróżnienia branżowe przyznawane są w oparciu o wyniki rankingu stworzonego na podstawie badań przeprowadzonych pośród firm wykonawczych z Polski przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

- Ta nagroda to dowód uznania fachowców z branży budowlanej, którzy najchętniej wybierają właśnie nasze okna dachowe, uważając je za produkty innowacyjne, najwyższej jakości i co najważniejsze dla wykonawców, łatwe w montażu - powiedział Dyrektor Marketingu FAKRO Polska Janusz Komurkiewicz – Analiza spontanicznych wypowiedzi badanych fachowców wskazuje na najwyższy obiektywizm jest w pełni niezależne. Respondentom w żaden sposób nie sugeruje się wyboru marek z danej kategorii. Poza tym zestawienie klasyfikuje bardzo szerokie spektrum materiałów budowlanych, jest zatem najbardziej pełnym na rynku.

Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014 odbyła się 13 czerwca 2014 r. w Hotelu LORD w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych i mediów. Była to okazja do świętowania oraz integracji środowiska sektora budowlanego.

Źródło: Fakro
Foto: Fakro