piątek, 20 czerwca 2014

DRUTEX z Nagrodą Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej

Nagroda Innovatica 2014 dla Drutex
Firma DRUTEX została wyróżniona nagrodą „Innovatica” w kategorii innowacyjna firma za wieloletnią działalność produkcyjną i handlową w branży stolarki okienno - drzwiowej. Zamysłem nagrody Krajowej Izby Gospodarczej jest wspieranie innowacyjności m.in. przez wskazywanie liderów i wzorów do naśladowania.

Nagrody Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej „Innovatica” przyznawane są dla produktów, usług, firm, uczelni oraz wybitnych osobowości w dziedzinie innowacyjności za wpływ na rozwój innowacyjnej gospodarki w kraju i promowanie działań sprzyjających wdrażaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnych rozwiązań w przedsiębiorczości.

- Innowacyjność jest podstawą nowoczesnej gospodarki opartej na wiedzy. Obecnie to właśnie innowacyjność determinuje pozycję kraju na gospodarczej mapie świata. Podobnie wyznacza pozycję konkurencyjną przedsiębiorstwa na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Z pewnością DRUTEX jest przykładem firmy, która wyróżnia się nowoczesnością, nieszablonowością działania i której podstawą strategii jest innowacyjność w zakresie produkcji, marketingu czy organizacji zarządzania. Sukcesy, jakie odnieśliśmy w ciągu ostatnich lat na europejskim rynku stolarki potwierdzają naszą siłę i ogromny potencjał konkurencyjny - powiedział Adam Leik, Dyrektor ds. Marketingu DRUTEX S.A..

Nagrody przyznano dnia 17 czerwca 2014r. podczas Kongresu Innowacyjnej Gospodarki w Warszawie.

Źródło: DRUTEX
Foto: DRUTEX