sobota, 17 maja 2014

Powłoki do okien i drzwi drewnianych

Remmers
Proponując swoją koncepcję kolekcji Remmers stawia na piedestale potrzeby swoich klientów. Nowy pomysł łączy systemy powłokowe do okien i drzwi drewnianych w pięć kolekcji, opartych na grupach produktów.

Do „Okien i drzwi z drewna iglastego”, „Okien i drzwi z drewna liściastego”, „Okien drewniano-aluminiowych”, „Drzwi zewnętrznych, „Okien i drzwi z kolekcji WOOD trends” firma Remmers proponuje dopasowane do poszczególnych elementów budowlanych rozwiązania kolorystyczne. Wszystkie wzorniki zawierają szeroką paletę delikatnie stopniowanych odcieni barw.

W precyzyjnie opracowanych broszurach zawarto linki do zastosowań oraz zagadnień specjalnych. Materiały opisują w jaki sposób kształtować powierzchnie schodów, drzwi wewnętrznych lub parapetów okiennych, by pasowały do okien drewniano-aluminiowych. Zawierają informacje dotyczące dopasowania kolorystycznie elementów budowlanych po stronie zewnętrznej do tzw. „elementów zachowujących wymiar” (jak np. stolarka otworowa). Dostępne są ponadto ważne informacje na temat doboru struktur powierzchni przez projektanta lub producenta elementów.

Wybór odpowiedniego systemu powłokowego i produktów do pielęgnacji staje się łatwy również dzięki „wyszukiwarce systemów”. Zależnie od gatunku drewna, wymaganej techniki aplikacji i wpływu czynników klimatycznych w oparciu o system można przygotować konkretne rozwiązanie modułowe.

Źródło: Remmers
Foto (c): Remmers