środa, 7 maja 2014

Moskitiery okienne HAFT S.A.

Moskitiera okienna przeciwko owadom - montaż i wymiary
Nadchodzą ciepłe dni. Poza wpadającymi do wnętrza promieniami słońca czeka na nas także – nieprzyjemna niespodzianka w postaci przeróżnych insektów. Jak sobie z nimi poradzić w zbliżającym się sezonie? Łatwe w montażu moskitiery firmy HAFT S.A. będą skuteczną ochroną.

Przezroczysty materiał w formie drobnej siateczki, z którego wykonane są moskitiery HAFT, stanowi dobrą barierę przed owadami. Bardzo szczelna struktura uniemożliwia nawet najmniejeszym insektom przedostanie się do wnętrza. Dzięki temu komary, muchy czy osy nie zepsują nam relaksu przy otwartych oknach i drzwiach balkonowych. Siateczka stanowi dyskretną osłonę, zapewniając przy tym dostęp światła dziennego i cyrkulację powietrza.

Montaż ramkowych moskitier marki HAFT jest bardzo łatwy. Montuje się je przy pomocy taśm z rzepem przyklejanych do zewnętrznych ościeżnic okien. Rozwiązanie takie pozwala na szybki montaż i demontaż, a także nie wpływa na funkcjonalność okna. Także utrzymanie w czystości drobnej struktury siateczki nie sprawia problemów. Tkaninę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, aby usunąć z jej powierzchni zabrudzenia.

Siatki przeciw owadom sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zapewniając komfort w ciągu dnia i w nocy, gdy temperatury zachęcają do spania przy otwartym oknie.

W ofercie firmy HAFT S.A. dostępne są moskitiery w kolorze białym i czarnym, w rozmiarze 130x150cm. W komplecie znajduje się taśma do montażu na ramie okiennej.

Producent: Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A.


Źródło: HAFT S.A.
Foto (c): HAFT S.A.