piątek, 4 kwietnia 2014

Kolekcja drzwi NOSTRE firmy POL-SKONE

Drzwi Nostre PolSkone
Kolekcja drzwi wewnętrznych NOSTRE to nowość w ofercie POL-SKONE. Oryginalne wzornictwo dedykowane jest do wnętrz, w których nowoczesne dodatki przeplatają się z oszczędną klasyką. Cechą charakterystyczną stolarki NOSTRE są geometryczne ozdoby z listwy profilowej, które wzbogacają aranżację.

Dobrze zaprojektowane wnętrze powinno łączyć funkcjonalność z estetyką dostosowaną do upodobań jego mieszkańców. Kolekcję drzwi wewnętrznych NOSTRE stworzono z myślą o miłośnikach nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, którzy cenią sobie subtelną klasykę niż surowość formy. Geometryczne zdobienia drzwi NOSTRE stają się elementem scalającym minimalistyczne akcesoria z przedmiotami o bardziej dekoracyjnym wyglądzie.

Klasyczne piękno w nowoczesnej formie
Drzwi NOSTRE są wykonane w standardowym systemie przylgowym. Charakteryzują się prostym skrzydłem zdobionym przestrzenną listwą profilową, która tworzy geometryczne wzory. W ofercie dostępna jest szeroka gama układów zdobień i kolorów wykończeń drzwi. Do wyboru jest aż 13 modeli skrzydeł, które różnią się rozmiarem, ilością oraz ułożeniem zdobień. Osiem z nich posiada przeszklenia z białego, matowego szkła. Kolorystyka kolekcji NOSTRE obejmuje 4 odcienie powłok LAMISTONE CPL oraz 8 wariantów wykończeń powierzchnią SILKSTONE o strukturze drewna. Efekt ten sprawia, że drzwi zyskują szlachetny wygląd i ładnie prezentują się w eleganckich pomieszczeniach. Obie technologie nadają drzwiom wysoką trwałość i odporność na wycieranie oraz działanie środków chemicznych, dzięki czemu znajdują one zastosowanie także w miejscach o podwyższonym stopniu eksploatacji stolarki.

Źródło: E.C.H.O. PR
Foto (c): POL-SKONE