środa, 2 kwietnia 2014

Domino – polski akcent na targach fensterbau/frontale 2014

Domino Klamki na targach Fensterbau Frontale 2014
W dniach 26 - 28 marca firma Domino uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Okno Drzwi Fasada w Norymberdze. Przedsiębiorstwo przedstawiło kompleksową gamę klamek oraz okuć meblowych dedykowaną dla producentów stolarki budowlanej. Produkty o atrakcyjnym wzornictwie i wysokiej jakości spotkały się z uznaniem zwiedzających oraz kontrahentów.


W 2014r. w czasie trwania targów w Norymberdze stoisko firmy Domino odwiedziło ponad 2 tys. gości. Firma postawiła głównie na odważne rozwiązania stylistyczne i niezawodność. Stoisko firmy Domino prezentowało ponad 50 modeli klamek, które odzwierciedlają wpływ mody i trendów we wzornictwie przemysłowym. Wystawa objęła szerokie spektrum wzorów klamek, w tym luksusowe – Coral-QR, modernistyczne – Net-QR, minimalistyczne – Qubik-QR, retro – Casablanca oraz wiele ponadczasowych i klasycznych wzorów.

- Dzisiaj na klamki nie patrzy się już w stricte funkcjonalny sposób. Mają nie tylko otwierać i zamykać drzwi, lecz również zdobić je i nadawać im indywidualnego wyrazu. Zestawiając odpowiednio wzory i kolory drzwi z dopasowanymi klamkami zarówno architekci wnętrz, jak i klienci są w stanie stworzyć unikalną kompozycję odzwierciedlającą ich najbardziej wyrafinowane gusta estetyczne. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy szeroki wybór wzorów, co spotkało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających - mówi Piotr Świszcz Dyrektor Handlowy w Domino.

Firma Domino przedstawiła także bogatą ofertę akcesoriów do produkcji stolarki okiennej, drzwiowej oraz mebli. Oferta obejmowała klamki okienne i okucia meblowe.

- Nasza oferta akcesoriów ma możliwie w najlepszy sposób pomagać naszym parterom i montażystom w realizacji nawet najbardziej złożonych zadań. Stawiamy na niezawodność oraz wysoką jakość użytych materiałów. Chcemy, by monterzy używając naszych akcesoriów mieli pewność co do ich trwałości. Podczas tegorocznych targów zestawialiśmy naszą ofertę z propozycjami wiodących światowych producentów. Efekt porównania spełnia nasze oczekiwania i jest dobrym prognostykiem do dalszych prac - mówi Adam Brachmann Dyrektor ds. rozwoju rynku w Domino.

Polski i światowy klient oczekuje więcej
Firma Domino posiada trzydziestoletnie doświadczenie na rynku krajowym. Z roku na rok coraz częściej uczestniczy w międzynarodowych wydarzeniach.

- Międzynarodowe targi o takim znaczeniu jak fensterbau/frontale to wskaźnik tego, co jest obecnie innowacyjne i modne. Często przedstawiana jest dopiero idea czy kierunek, który obiera branża, a na które coraz większy wpływ mają gusta klientów oraz preferencje profesjonalistów. Chcemy bacznie słuchać tych głosów, aby nasze produkty najlepiej spełniały ich oczekiwania. W przyszłości planujemy wystawiać się również na innych międzynarodowych targach. Mamy zamiar ciągle się rozwijać, dlatego będziemy chcieli zaznaczyć naszą obecność na światowym rynku – dodaje Piotr Świszcz, Dyrektor Handlowy w Domino.

Źródło: E.C.H.O. PR
Foto (c): Domino