wtorek, 11 marca 2014

Nowe Otwarcie VELUX – z dużym rozmachem na wielkim ekranie

Prezentacja okien dachowych Velux w Rzeszowie
W dniach 6-7 marca br. w 14 miastach w Polsce miała miejsce oficjalna premiera nowej gamy produktowej VELUX na 2014 rok. Zaprezentowano ofertę okien dachowych, które od kwietnia zastąpią dotychczasowe modele.

Podczas dwóch wieczorów, w czternastu kinach zebrało się łącznie ponad 2 tys. osób powiązanych z branżą budowlaną: właścicieli hurtowni i firm wykonawczych, sprzedawców, dekarzy, przedstawicieli prasy branżowej. W oryginalnej scenerii firma VELUX zaprezentowała pięć nowych typów okien dachowych, które pojawią się w sprzedaży na polskim rynku od 31 marca 2014r.

Dzięki wykorzystaniu łącza satelitarnego i transmisji na żywo, zgromadzonych w różnych miejscach gości przywitał dyrektor generalny VELUX Polska.

- Historia VELUX to historia innowacji, mamy na koncie wiele patentów oraz rozwiązań, które ustanowiły obecne standardy w branży okien dachowych. Jednak co kilka lat zmiana jest tak duża, że nie mówimy już o kolejnej innowacji, ale o zmianie całej generacji produktów. I to jest właśnie ten moment – powiedział dyrektor Jacek Siwiński.

Obecni goście entuzjastycznie przyjęli nową ofertę. Jest ona odpowiedzią na potrzeby polskich odbiorców, którzy szukają wysokiej jakości okien w konkurencyjnych cenach. Nowe okna są energooszczędne, mają większą powierzchnię szyby i całkowicie zmieniony wygląd. Wśród zaprezentowanych produktów znalazły się dwa modele z dolnym otwieraniem, trzy z górnym oraz dwa typy o podwójnym systemie otwierania.

W związku z wprowadzeniem na rynek nowych produktów firma VELUX zapowiedziała także: silną kampanię reklamową, zmiany ekspozycji w hurtowniach materiałów budowlanych oraz wiele działań nakierowanych na rozpowszechnienie nowej oferty wśród dekarzy.

Źródło:
Foto (c):