piątek, 7 marca 2014

Nagroda Biznesu Sportowego DEMES dla Oknoplast

Sponsoring sportowy
Firma Oknoplast otrzymała Nagrodę Biznesu Sportowego DEMES. Jury konkursu doceniło działania firmy w dziedzinie sponsoringu. Statuetki wręczono 6 marca b.r. w czasie Gali Sportu i Biznesu.

Istotą Nagrody Biznesu Sportowego jest uhonorowanie osób i firm, które aktywnie wpływają na zacieśnianie kooperacji biznesu ze sportem. Laureatów wyłania kapituła, w skład której wchodzą specjaliści branży marketingowej i sportowej.

Oknoplast wyróżniony został nagrodą w kategorii DEMES Projekt Sponsoringowy.
- Przyznany tytuł to potwierdzenie skuteczności naszej strategii. Zakłada ona zwiększanie znajomości marki OKNOPLAST na każdym rynku, na którym jesteśmy obecni. Wiążąc się z uznanymi na całym świecie drużynami osiągamy ten cel. Dzięki temu promujemy także nasz kraj za granicą – mówi Grzegorz Filipek, Dyrektor Marketingu z OKNOPLAST.

Firma sponsoruje już trzy drużyny: Inter Mediolan, Borussię Dortmund, Olympique Lyon.
- Odważna decyzja o sponsorowaniu tych klubów z perspektywy czasu przyniosła nam korzyści. Dla klientów i partnerów handlowych nasza współpraca z drużynami tego formatu to potwierdzenie stabilności firmy i gwarancja biznesowego sukcesu – dodaje Grzegorz Filipek z OKNOPLAST.

OKNOPLAST podejmuje również lokalne inicjatywy. Firma jest głównym sponsorem pierwszoligowej drużyny Puszcza Niepołomice, wspiera Akademię AS Progres, organizującą zajęcia sportowe dla dzieci.

Nagrody Marketingu sportowego zostały przyznane już po raz 10. Statuetki wręczono podczas Gali w ramach XII Dni Marketingu Sportowego, w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest firma SportWin, a audytorem konkursu Deloitte.

Źródło: Oknoplast
Foto (c): Oknoplast