czwartek, 13 marca 2014

Jak zamontować drzwi wewnętrzne?

Salon drzwi Vox
Podcinanie drzwi, montaż ościeżnicy kołkami, zamiast na piankę – to często popełniane błędy podczas samodzielnego montażu drzwi wewnętrznych. Jak uniknąć kłopotów jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze?

Wybór drzwi nie jest łatwą decyzją. Znalezienie właściwego skrzydła, pasującego do wystroju wnętrza, określenie jego wymiaru i kierunku otwierania, a ostatecznie montaż. Nie są to sytuacje, z którymi mamy do czynienia na co dzień, więc łatwo popełnić błąd. Należy także pamiętać, że w przypadku niezastosowania się do zaleceń producenta, możemy utracić gwarancję. Aby uniknąć problemów, warto zaufać fachowcom, których usługi często dostępne są bezpośrednio w salonach sprzedaży.

Doradzą i zamontują
Salony z wyposażeniem wnętrz oferują swoim klientom sporo udogodnień. Dzięki zamieszczeniu oferty produktowej na stronie www nie trzeba wychodzić z domu, aby zobaczyć drzwi w trójwymiarowej wizualizacji, zaprojektować wnętrze wstawiając dany model w wybranej kolorystyce lub nabyć produkt wraz z usługą montażu.
Aby sprostać oczekiwaniom klientów salony sprzedaży proponują ponadto konsultacje ze specjalistą, architektem wnętrz czy montażystą. Dobrym przykładem takich praktyk są usługi oferowane przez sieć Drzwi i podłogi VOX.

Jakość przede wszystkim
- Klienci stają się coraz bardziej wymagający, więc rynek musi wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadzając kolejne udogodnienia wspomagające sprzedaż – wyjaśnia Michał Klessa, Manager ds. Jakości sieci Drzwi i podłogi VOX – Dobrze wiemy na jakie problemy napotykają klienci wybierając drzwi czy inne elementy wyposażenia domu. Postanowiliśmy ułatwić im dokonanie właściwego wyboru i stworzyć w naszych salonach miejsce do konsultacji z architektami wnętrz oraz dać możliwość zakupu drzwi w niższej cenie z usługą montażu. W ten sposób klienci mogą skorzystać z usług profesjonalnych ekip montażowych, szkolonych przez najlepszych producentów stolarki drzwiowej pod naszym dachem. Jesteśmy gwarantem jakości ich pracy a także dbamy o ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji. Dodatkowym atutem jest obniżenie stawki podatku VAT przy takiej transakcji. – dodaje.

Źródło: Vox
Foto (c): Vox