piątek, 21 marca 2014

Internorm na targach BUDMA 2014

Targi Budma Internorm
Internom po raz piąty prezentował swoje produkty na targach BUDMA. Atrakcyjne stoisko, aktywna i miła obsługa, nieszablonowe okna i drzwi oraz zabawny kot Internorm przyciągnęły uwagę wielu odwiedzających.

Szczególną popularnością cieszyło się okno drewniano-aluminiowe HV 350 z żaluzją międzyszybową, w której zainstalowano moduł fotowoltaiczny, pobierający energię słoneczną, wykorzystywaną do zdalnego sterowania. Zaciekawienie gości budziło także okno PCV KF 410 ze zintegrowanym wywietrznikiem wyposażonym w elektryczny wymiennik ciepła, które może odzyskać nawet do 86 procent utraconego ciepła. Walorami estetycznymi, oczarowały zwłaszcza architektów, wielkogabarytowe drzwi podnośno-przesuwne z niskim progiem oraz szklanym narożnikiem. Z drzwi wejściowych wyjątkowym uznaniem cieszyły się drzwi o konstrukcji aluminiowo-betonowej.

Internorm był ponadto jednym z partnerów V Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego, gdzie specjaliści z tej dziedziny poruszali tematykę kierunków rozwoju budownictwa niskoenergetycznego, nowych uregulowań w Unii Europejskiej, dopłat z Programu NFOŚiGW i innych.

Źródło: Internorm
Foto (c): Internorm