wtorek, 4 marca 2014

Internorm na Targach BUDMA 2014

Internorm na targach Budma 2014
Tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA odbędą się w dniach 11-14 marca. Pośród setek wystawców w wydarzeniu uczestniczyć będzie również firma Internorm, która przygotowuje się na prezentację kilku, jak zwykle nieszablonowych produktów.

Będą to: system I-tec Smart Window, czyli inteligentne okna, nowe pasywne drzwi przesuwne KS 430 o konstrukcji PVC-ALU, okna zespolone HV 350 z modułem fotowoltaicznym pobierającym energię ze słońca, którą wykorzystuje do sterowania żaluzjami międzyszybowymi. Poza tym przedstawione zostanie okno PCV KF 500 z ukrytymi okuciami i zintegrowanym wywietrznikiem z wymiennikiem ciepła, a także drzwi wejściowe z aluminium AT 410, stylizowane na drzwi z betonu. Na stoisku nie zabraknie popularnego kota Internorm, który jak zwykle będzie rozdawał gadżety.

Oprócz nowości Internorm przewidział ponadto atrakcje dla klientów indywidualnych oraz architektów. Dla tych pierwszych przygotował specjalny rabat na okna Internorm, który będzie można wykorzystać po zakończeniu targów. Aby otrzymać rabat wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Spośród architektów, którzy zgłoszą chęć zaznajomienia się z programem lojalnościowym Internorm oraz zostawią swoje dane – codziennie do zakończenia targów losowany będzie jeden album „Architecture Now! Vol. 9”

Osoby, które miały okazję odwiedzić stoisko Internorm w ubiegłych latach wiedzą, że zawsze można się tam spotkać z miłą atmosferą, a dzięki nowoczesnej formie prezentacji ekspozycji można w szczegółach poznać budowę i sposób działania poszczególnych produktów.

Stoisko firmy Internorm znajdować się będzie w hali nr 5 na stoisku nr 137.

Źródło: Internorm
Foto (c): Internorm