niedziela, 2 lutego 2014

Fenestra Aurea dla OKNOPLAST

Oknotest - Fenestra Aurera 2014
Producent okien OKNOPLAST został doceniony przez vortal Oknotest za wybór i konsekwentną realizację strategii promocji marki poprzez sport. Firma otrzymała wyróżnienie Fenestra Aurea 2013.

Nagroda „Fenestra Aurea” jest przyznawana organizacjom związanym ze stolarką okienną PVC, które dokonały lub tworzą coś wyjątkowego, wykraczającego poza dotychczasowe standardy na polu inwestycji, marketingu, technologii. OKNOPLAST od wielu lat nieustanie umacnia swoją pozycję na rynkach Europy jako lidera technologii i rzetelnego partnera biznesowego. Jako firma z segmentu Top Premium do współpracy wybiera najsłynniejsze kluby sportowe, którym tak jak spółce, bliska jest rywalizacja fair play, ambicja i dążenie do perfekcji.

W sportowym portfolio spółki są tak znane kluby jak: Inter Mediolan, Borusia Dortmund, Olimpique Lyon. Sponsoring takich międzynarodowych drużyn to ogromna możliwość prezentacji firmy i budowania świadomości marki. Logo firmy OKNOPLAST pojawia się m.in. na stadionie San Siro, gdzie mecze rozgrywa legendarny Inter Mediolan oraz za sprawą nowych umów sponsorskich z Borusią Dortmund i Olympique Lyon - na Stade Gerland we Francji i w Dortmundzie na Signal Iduna Park.

Sponsoring sportowy to również przekaz dla kontrahentów, że firma ma stabilną pozycję i łączy uczciwy biznes z najwyższymi standardami rynkowymi. To wartość dodana dla klientów czy partnerów biznesowych w postaci wyjazdów na mecze na najpopularniejsze stadiony Europy oraz organizacji programów motywacyjnych.

Oprócz sponsoringu gigantów sportowych na postrzeganie firmy w krajach, w których działa OKNOPLAST wpłynęły także profesjonalna obsługa, wzornictwo produktów, zaawansowane technologie i innowacje.

W naszym kraju firma także zaangażowana jest mocno w działalność sportową. Wspiera m.in. lokalną drużynę piłkarską Puszczę Niepołomice. Odkąd OKNOPLAST wspiera ten klub, awansował on od IV do I ligi. Firma wspiera ponadto programy sportowe skierowane do dzieci i młodzieży. Spółka jest partnerem Akademii Sportu Progres w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta pod patronatem Jerzego Dudka, organizującą zajęcia sportowe dla dzieci.

Źródło: Oknoplast
Foto (c): Oknoplast