niedziela, 12 stycznia 2014

TOP MARKA 2013 dla Schüco

Medal Top Marka Laur Klienta dla Schüco
Firma Schüco International Polska otrzymała prestiżowe godło TOP MARKA w kategorii „Profile i systemy okienno-drzwiowe z aluminium i PCV”. Kolejne wyróżnienie w ramach konkursu Laur Klienta 2013 to potwierdzenie zaufania, jakim cieszą się rozwiązania marki Schüco.

Złoty Laur Klienta Top Marka 2013 to trzecia taka nagroda dla produktów Schüco i jedenaste wyróżnienie przyznane przez klientów w ramach całego plebiscytu. Przy wyborze laureata pod uwagę brane są: rozpoznawalność marki, zaufanie konsumentów, solidność oraz jakość. Godło Laur Klienta - TOP MARKA otrzymują najwyższej jakości produkty i usługi, które na przestrzeni lat znajdują się w gronie zwycięzców. To finalne potwierdzenie popularności pośród konsumentów oraz najwyższe wyróżnienie w całym programie Laur Konsumenta / Klienta. Rozpoznawalność marki Schüco to głównie zasługa innowacyjnych produktów i kompleksowego podejścia firmy do potrzeb nabywców.

Kompleksowa gama produktów
Bogate portfolio firmy (m.in. ultraciepłe systemy okienne i drzwiowe z aluminium oraz PVC, energooszczędne systemy fasadowe) pozwala zrealizować prawie każdy projekt, od pasywnego
i energooszczędnego budownictwa jednorodzinnego po wyszukane realizacje obiektów użyteczności publicznej. Zależnie od potrzeb. powłoka budynku może zostać wzbogacona o wysokoefektywną ochronę przeciwsłoneczną, automatykę okienną lub fotowoltaikę. Wsparcie techniczne i rozwiązania każdorazowo „szyte na miarę” indywidualnego projektu zapewniają optymalny efekt pod względem parametrów, komfortu użytkowania i designu.

Ku zielonemu budownictwu
Przyszłością budownictwa są materiały i technologie, które pozwalają zaoszczędzić energię i surowce naturalne. Tylko na przestrzeni 2013 roku firma Schüco wdrożyła na rynek zrównoważone okna i fasady z serii Green, zgodne z zasadami budownictwa przyjaznego środowisku. Połączenie ekologicznego aluminium z komponentami z surowców odnawialnych to propozycja przede wszystkim dla obiektów ubiegających się o prestiżowe certyfikaty BREEAM i LEED. Klienci indywidualni docenili natomiast panoramiczne przeszklenia przesuwne z serii Schüco ASS 77 PD o bardzo wąskich ramach i bardzo dobrych parametrach energooszczędności. W dziedzinie PVC takimi rozwiązaniami roku były systemy okienne Schüco Alu Inside i system drzwi przesuwnych Schüco ThermoSlide w standardzie pasywnym.


Źródło: E.C.H.O. PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Schüco