poniedziałek, 13 stycznia 2014

POL-SKONE z optymizmem wkracza w 2014 rok

Katalog drzwi Pol Skone Lepsze Wnętrze
Mimo spowolnienia w budownictwie, 2013 rok był dla firmy POL-SKONE okresem wzrostu sprzedaży oraz umocnienia pozycji w branży stolarki otworowej. Na bieżący rok firma planuje dalsze poszerzanie oferty o nowe kolory i wzory drzwi.

Silna pozycja spółki POL-SKONE jest wynikiem przemyślanej strategii, opartej na nieustannym dostosowywaniu oferty do panujących trendów rynkowych. Każda propozycja producenta jest odpowiedzią na najnowsze kierunki w aranżacji wnętrz.

- Produkty POL-SKONE odzwierciedlają zmienne gusta odbiorców i bieżące trendy w branży. Ten rok przyniósł kolejne sukcesy sprzedażowe naszej znanej kolekcji SEMPRE, jednak nie poprzestajemy na tym. Nasze portfolio na rok 2014 poszerzyło się o nowe kolory skrzydeł, a także dwa zupełnie nowe modele drzwi wewnętrznych i wejściowych o podwyższonych parametrach antywłamaniowych – mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy w POL-SKONE Sp. z o.o.

Zawsze najchętniej kupowane
Na wyniki sprzedaży wpływ mają dobre wzornictwo oraz solidne wykonanie. Potwierdza to kolekcja drzwi wewnątrzlokalowych SEMPRE, która była najchętniej kupowana w Polsce. Elegancki design, bogata kolorystyka i wysokiej jakości materiały wpływają na reprezentacyjny charakter stolarki. W ubiegłym roku linia SEMPRE została wzbogacona o model SEMPRE Onda, który zyskał szczególne uznanie klientów. Odpowiedzią POL-SKONE na nowe trendy w projektowaniu wnętrz były natomiast drzwi bezprzylgowe. Jedna z najszerszych ofert na rynku cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych oraz projektantów wnętrz.

Z nową ofertą w 2014 rok
W katalogu na bieżący rok znalazł się m.in. nowy model skrzydła ARCO Alu o nowoczesnym wyglądzie. Design skrzydła wzbogacono o dekoracyjne listwy aluminiowe. Nowością są także drzwi wejściowe RC3 o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Oprócz gwarancji bezpieczeństwa posiadają atrakcyjny wygląd, dzięki tłoczeniom w pięciu wariantach. Oferta na 2014 rok to ponadto nowe kolory dostępnych dotychczas skrzydeł. Aż 13 modeli oferowanych jest w zupełnie nowych odcieniach.

Nowości producenta zostaną zaprezentowane na targach BUDMA, które odbędą się w marcu b.r. w Poznaniu.

Źródło: POL-SKONE
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): POL-SKONE