Reklama

wtorek, 14 stycznia 2014

Kolekcja żakardowych paneli okiennych HAFT S.A

Kolorowe panele okienne
Dekoracje okienne tworzą aranżację, która podkreśli wystrój całego wnętrza. Oryginalne rozwiązania, które przyciągają uwagę wyszukanym wzornictwem, znajdziemy w ofercie firmy HAFT S.A.

Ciekawym rozwiązaniem na stylizację okien są panele. Stanowią one alternatywę dla standardowych firan oraz zasłon. Wprowadzą do wnętrz wyjątkowy charakter. Szeroka gama wzorów i form pozwoli wybrać z oferty HAFT S.A. panele pasujące do każdego stylu wnętrza.

Inspiracje barwami natury
Subtelnie wystylizowane pomieszczenia będą się ładnie komponować z panelami okiennymi z motywami roślinnymi. Model paneli 54150 zaakcentuje stylistykę utrzymaną w pastelowych barwach i ciekawie ozdobi wnętrza zarówno klasyczne jak i te bardziej nowoczesne.
Panele można zestawiać ze sobą na zasadzie kontrastu, łącząc ciemne i jasne elementy lub utworzyć jednolitą kompozycję, utrzymaną w tej samej tonacji. Model paneli 54150 mocuje się na karniszu przy pomocy taśmy z rzepem. Dolną część paneli obciąża się dołączonym do zestawu drążkiem, aby utrzymać właściwy profil dekoracji. Panele maja wymiar 250x60cm.

Stylowa kreacja
Panele ozdobione wzorami będą dobrym rozwiązaniem w pokoju dziecka. Motywy na panelach z serii 212160 stworzą fantazyjną dekorację okna. Żakardowe panele w białym kolorze, z nadrukami starodawnych aut oraz epokowych wynalazków, oferowane są w komplecie składającym się z trzech elementów. Każdy panel ma wymiar 250x30cm. Zestawiając z sobą poszczególne części efektownie przesłonimy całe okno w pokoju dziecięcym.

Mała forma finezji
Przestronność wnętrza można zaakcentować wykorzystując jako oprawę okien krótsze firany panelowe. Żakardowe panele 207750 dobrze sprawdzą się w niewielkich pokojach, do których dobieramy dyskretne dodatki lub w kuchni, gdzie pożądany jest mały format okiennej dekoracji. Biała stylistyka oraz finezyjny wzór wprowadzą swobodny, nowoczesny design. Minimalizm można jednak złamać dowolnymi łączeniami. Zawieszenie w geometrycznym układzie, pozwoli uzyskać ciekawy efekt. Panele 207750 oferowane są w wymiarach: 160x60, 140x60 oraz 120x60cm.

Łatwość montażu, możliwość regulacji natężenia światła i wygodny mechanizm sterujący to dobre powody aby zastosować panele w domu i w biurze.

Źródło: HAFT S.A.
Foto (c): HAFT S.A.