wtorek, 14 stycznia 2014

Kolekcja żakardowych paneli okiennych HAFT S.A

Kolorowe panele okienne
Dekoracje okienne tworzą aranżację, która podkreśli wystrój całego wnętrza. Oryginalne rozwiązania, które przyciągają uwagę wyszukanym wzornictwem, znajdziemy w ofercie firmy HAFT S.A.

Ciekawym rozwiązaniem na stylizację okien są panele. Stanowią one alternatywę dla standardowych firan oraz zasłon. Wprowadzą do wnętrz wyjątkowy charakter. Szeroka gama wzorów i form pozwoli wybrać z oferty HAFT S.A. panele pasujące do każdego stylu wnętrza.

Inspiracje barwami natury
Subtelnie wystylizowane pomieszczenia będą się ładnie komponować z panelami okiennymi z motywami roślinnymi. Model paneli 54150 zaakcentuje stylistykę utrzymaną w pastelowych barwach i ciekawie ozdobi wnętrza zarówno klasyczne jak i te bardziej nowoczesne.
Panele można zestawiać ze sobą na zasadzie kontrastu, łącząc ciemne i jasne elementy lub utworzyć jednolitą kompozycję, utrzymaną w tej samej tonacji. Model paneli 54150 mocuje się na karniszu przy pomocy taśmy z rzepem. Dolną część paneli obciąża się dołączonym do zestawu drążkiem, aby utrzymać właściwy profil dekoracji. Panele maja wymiar 250x60cm.

Stylowa kreacja
Panele ozdobione wzorami będą dobrym rozwiązaniem w pokoju dziecka. Motywy na panelach z serii 212160 stworzą fantazyjną dekorację okna. Żakardowe panele w białym kolorze, z nadrukami starodawnych aut oraz epokowych wynalazków, oferowane są w komplecie składającym się z trzech elementów. Każdy panel ma wymiar 250x30cm. Zestawiając z sobą poszczególne części efektownie przesłonimy całe okno w pokoju dziecięcym.

Mała forma finezji
Przestronność wnętrza można zaakcentować wykorzystując jako oprawę okien krótsze firany panelowe. Żakardowe panele 207750 dobrze sprawdzą się w niewielkich pokojach, do których dobieramy dyskretne dodatki lub w kuchni, gdzie pożądany jest mały format okiennej dekoracji. Biała stylistyka oraz finezyjny wzór wprowadzą swobodny, nowoczesny design. Minimalizm można jednak złamać dowolnymi łączeniami. Zawieszenie w geometrycznym układzie, pozwoli uzyskać ciekawy efekt. Panele 207750 oferowane są w wymiarach: 160x60, 140x60 oraz 120x60cm.

Łatwość montażu, możliwość regulacji natężenia światła i wygodny mechanizm sterujący to dobre powody aby zastosować panele w domu i w biurze.

Źródło: HAFT S.A.
Foto (c): HAFT S.A.