czwartek, 12 grudnia 2013

OKNOPLAST dostarczył okna helikopterem

Oknoplast - dostawa okien helikopterem
Jak dostarczyć okna do budynku położonego 305 metrów n.p.m., który otaczają wody morskie i skaliste góry? Znany polski producent OKNOPLAST znalazł na to sposób.

OKNOPLAST na rynkach europejskich obecny jest od ponad 10 lat, a Włochy to jeden z największych rynków eksportowy firmy. Nietypowa dostawa miała miejsce w miejscowości Camogli, która od południa oblana jest przez wody Morza Liguryjskiego, od zachodu graniczy z Francją, od północy z Piemontem, a od wschodu z Toskanią. Takie warunki nie pozwoliły na typową dostawę okien samochodem ciężarowym.

Ważący tonę ładunek został przetransportowany na miejsce montażu śmigłowcem. Całe wydarzenie z dostawy okien helikopterem zostało sfilmowane i można je obejrzeć za pośrednictwem kanału Oknopast w serwisie YouTube.

Podsumowanie akcji:
- Zawartość ładunku – drzwi i okna tarasowe HST o szer. ponad 3m i wys. ponad 2m
- Waga – 1,02t
- Przebyty dystans – 1478km
- Położenie budynku – 305 m n.p.m.

OKNOPLAST posiada nowoczesną flotą transportową zapewniającą ciągłość łańcucha dostaw. Sprawna i punktualna spedycja to dla producenta priorytet. Inwestycje w nowoczesne rozwiązania techno¬logiczne pozwalają na coraz szybszą realizację zamówień Klientów.

- Oknoplast od początku stawiał na kompleksowość oferty – począwszy od jej dopasowania do spersonalizowanych wymagań Klienta po jakość obsługi procesu zamówień, terminowość dostaw, a na opiece pozakupowej kończąc – powiedział Grzegorz Wydra, Kierownik Marketingu na Rynki Zachodnie.


Źródło: Oknoplast
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Oknoplast