wtorek, 3 grudnia 2013

Internorm stawia na partnerów

Internorm Punkty handlowe
Internorm jako jeden z największych producentów stolarki okiennej w Europie posiada rozbudowaną sieć sprzedaży. W przypadku tej firmy nie chodzi tyko o ich ilość, ale głównie jakość. Dlatego przed partnerami stawiane są wymagania dotyczące najwyższych standardów obsługi klienta. W zamian firma oferuje program wsparcia w zakresie produktowym oraz marketingowym.


Również w Polsce sieć sprzedaży austriackiego producenta rozwija się dynamicznie. Internorm wspiera przedsiębiorców, którzy chcą zaangażować się w sprzedaż okien i drzwi najwyższej jakości. Dostęp do unikalnych pod względem technologicznym i stylistycznym produktów , wsparcie technologiczne, dokumentacja techniczna oraz szeroka opieka specjalistów Internorm pozwala na rozwój partnerów. Ponadto wszystkie te czynniki przekładają się na zadowolenie klientów wynikające z ponad osiemdziesięcioletniego doświadczenia.

- Współpracę partnerską kierujemy do firm, które chcą swoim klientom oferować coś więcej niż tylko okno rozumiane w tradycyjny sposób. Nasze produkty to zaawansowane technologicznie systemy, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością i wyglądem. Nie są to puste słowa – wystarczy nas sprawdzić. – mówi Krzysztof Dorosz Koordynator Sieci Dystrybucji IFTM Internorm

Z myślą o współpracujących z Internorm firmach stworzono Program Internorm Partner. Dzięki niemu firmy kooperujące z Internorm otrzymują wsparcie marketingowe, wyrażane m.in. poprzez partycypację w wyposażeniu salonu czy też uczestnictwo w targach.

Dla partnerów Internorm otwiera dostęp do innowacyjnych technologii. Wszak to właśnie Internorm jako pierwszy opracował okno z tworzyw sztucznych i corocznie inwestuje spore kwoty w badania i rozwój. W efekcie austriacka firma oferuje okna drewniano-aluminiowe, okna PVC z nakładką aluminiową, pasywne drzwi wejściowe o konstrukcji aluminiowej i drewniano-aluminiowej oraz wielkogabarytowe systemy drzwi przesuwnych typu HS. To właśnie Internorm wprowadził okno z rewolucyjną technologią I-tec Ryglowanie, żaluzje międzyszybowe zespolone z oknem, zasilane energią słoneczną, system wentylacyjny zintegrowany z oknem i pozwalający na pozyskiwanie ciepła. A wszystkie produkty podzielono na trzy linie stylistyczne dopasowane do każdego rodzaju budynku, aby klient mógł swobodnie dobrać design stolarki do stylu swojego domu.


Źródło: Internorm
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Internorm