czwartek, 7 listopada 2013

VELUX najlepszym partnerem w biznesie

Nagroda Home & Market dla Velux 2013
28 października 2013 roku firma VELUX została uznana przez redakcję magazynu ekonomicznego Home&Market za „Najlepszego Partnera w Biznesie 2013” w kategorii budownictwo.

Podczas gali, która odbyła się 28 października 2013r. w hotelu Hyatt w Warszawie nagrodę „Najlepszy partner w biznesie 2013” odebrał Jacek Siwiński - Dyrektor Generalny VELUX Polska.

- Ta nagroda jest dla naszej firmy szczególnie ważna, gdyż pokazuje, że idea tworzenia Przedsiębiorstwa Modelowego jest nadal aktualna i doceniana. Zgodnie z nią już od blisko 50 lat dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci, dostawcy, partnerzy biznesowi i pracownicy uznawali VELUX za najlepszą firmę – powiedział Jacek Siwiński.

Konkurs „Najlepszy partner w biznesie” odbywa się od 10 lat. Każdego roku redakcja magazynu "Home&Market" wybiera laureatów na podstawie analizy oferty firm oraz opinii przedstawicieli największych przedsiębiorstw prywatnych, ankietowanych przez miesięcznik. W tegorocznej edycji konkursu magazyn "Home&Market" nagrodził 22 firmy z różnych sektorów, które cechuje jakość, wiarygodność i przestrzeganie standardów biznesowych.

Źródło: VELUX
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): VELUX