czwartek, 21 listopada 2013

Klamka Domino Leonardo

Nowoczesna Klamka Domino Leonardo - błyszczący chrom
W ofercie firmy DOMINO pojawiła się klamka Leonardo, która przyciąga uwagę swoją oryginalną formą. Design eleganckiej i precyzyjnie wykonanej ozdoby połączony z funkcjonalnością sprawia, że klamka jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Surrealistyczna forma, pozbawiona ostrych krawędzi przywodzi na myśl dzieła wielkich mistrzów sztuki. Model Leonardo charakteryzuje minimalizm, współgrający z solidną konstrukcją oraz detalem wykonania.

Klamka pięknie komponuje się z wnętrzami nowoczesnymi. W otoczeniu szkła i metalu akcentuje industrialny styl przestrzeni, dodając jej lekkości. Leonardo szczególnie dobrze prezentuje się na płaszczyźnie połyskujących i gładkich drzwi w monokolorach.

Piękny wygląd to nie wszystko. Klamka musi także być funkcjonalna, dlatego w projekcie Leonardo kryje się dodatkowe udogodnienie. Dzięki falistemu kształtowi i asymetrii, z klamki mogą korzystać nie tylko dorośli. Jej dolna część została bowiem zaprojektowana w taki sposób, aby także dzieci mogły samodzielnie, bez wysiłku otwierać i zamykać drzwi.

Więcej informacji na stronie: www.domino.pl


Źródło: Domino
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Domino