wtorek, 19 listopada 2013

Firanki świecące w ciemności: „Fluoseries” z oferty HAFT S.A.

Firanki świecące w ciemności: „Fluoseries” Koty z oferty HAFT S.A.
Aranżując pokój dla dziecka zwracamy uwagę na właściwy dobór barw, mebli i dodatków. Chcemy stworzyć pociechom magiczną przestrzeń, w której będą rozwijać swoje pasje, odrabiać lekcje i odpoczywać po całym dniu zabaw. Wyjątkową dekorację stworzymy dzięki fluorescencyjnym firanom z najnowszej kolekcji HAFT S.A.
Dzieci lubią przykuwające wzrok dekoracje i zabawki. Takim dodatkiem z pewnością są ozdoby fluorescencyjne. Chcąc wprowadzić odrobinę fantazji do świata dziecka, Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A. przygotowała konfekcjonowane firany z motywami kotów i sów, które dzięki barwnikom fluorescencyjnym świecą w ciemnościach. Wyjątkowa kolekcja pozwoli ozdobić pokój malucha pomysłowymi dekoracjami, które sprawią mu radość i ocieplą wizualnie wnętrze.

Żakardowe firany z kolekcji „Fluoseries” od firmy HAFT S.A. stwarzają wyjątkowy klimat w pokoju dziecięcym. Nieszablonowe wzory, pozwolą wybrać wariant, który najlepiej skomponuje się z estetyką pokoju. Model firanki 218440 – „koty” powinien przypaść do gustu małym fanom tych pupili. Wkomponowane w tło firany zwierzaki tworzą bajkową. Działające na wyobraźnię maluchów wizerunki kreują przyjazną atmosferę w ich pokoju, a postacie utożsamiane z bohaterami bajek dają poczucie przytulności i bezpieczeństwa. Tak finezyjna kompozycja dobrze prezentować się będzie w pokoju urządzonym w ciepłych barwach, ale także sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, ocieplając nieco chłodniejszą aranżację.

Jeszcze bardziej nastrojowy klimat odnajdziemy w modelu firany 218510 z postaciami sów. W nocnej scenerii ptaki siedzą na gałęziach drzew otulone obłokami. W ciągu dnia mają zamknięte oczy, natomiast nocą - przebudzają się. Czuwające sowy będą przyjaznymi towarzyszami nocnych drzemek. Dolna krawędź firanki wykończona jest pasem gwiazdek, co dodatkowo podkreśla wieczorną porę.

Obydwa modele firanek oferowane są w kolorze białym z kolorowymi aplikacjami. Dostępne są wysokości: 110, 130, 145 i 160cm.

Wystrój pokoju dziecka, jeśli tylko będzie dopasowany do jego potrzeb i wieku, będzie tworzył przyjazną mu przestrzeń. Warto dobierać dodatki dedykowane dla dzieci, dzięki którym spędzą one w swoim pokoju niezapomniane chwile. Firanki zdobione zabawnymi i przykuwającymi uwagę, świecącymi w nocy wzorami, będą wyjątkową dekoracją. Delikatna, gładka tkanina, z której wykonane są firany z kolekcji „Fluoseries” przepuszcza dużo światła, dzięki czemu w ciągu dnia pokój będzie odpowiednio oświetlony. Fluorescencyjne aplikacje na firankach, emitując blask w nocy, będą przyjaznym towarzyszem dla maluchów, który ułatwi im zasypianie.

Producent: Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A.
Więcejinformacji na stronie: www.haft.com.pl

Flourosencyjne aplikacje na firany Sowy


Źródło: GUT PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): HAFT S.A.