środa, 13 listopada 2013

Eko-Okna na Targach Batimat 2013

Eko Okna na targach Batimat 2013
W dniach 4-8 listopada b.r. firma Eko-Okna prezentowała swoją ofertę na targach budowlanych „Batimat” w Paryżu. Wydarzenie było okazją dla producenta do zaprezentowania gamy produktowej obejmującej okna i drzwi (PVC, aluminiowe, drewniane), systemy przesuwne, rolety, okiennice i moskitiery.

Paryskie targi należą do czołowych wydarzeń budowlanych w Europie. Zaprezentowało się na nich ponad 3,5 tys. wystawców oraz odwiedziło aż 400 tys. gości z całego świata.

Stoisko firmy Eko-Okna wyróżniało się elegancją oraz nowoczesnością. Przy projektowaniu stoiska duży nacisk położono na przejrzystość i funkcjonalny układ. Całość skomponowano zgodnie z aktualną identyfikacją wizualną producenta.

Dzięki imprezie targowej „Batimat” firma miała możliwość umocnienia stosunków z aktualnymi partnerami, a także pozyskania nowych, perspektywicznych kontaktów biznesowych. Warto dodać, że rynek francuski odgrywa istotną rolę w strategii eksportowej producenta, czego dowodem jest, uhonorowanie firmy za największy wzrost sprzedaży okien i drzwi w 2013r. na tym rynku.


Źródło: Eko-Okna
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Eko-Okna