środa, 13 listopada 2013

Dobry moment na zakup okien?

Okna Internorm
Najlepsze ceny produktów można uzyskać zazwyczaj w okresie posezonowych promocji. Taka sytuacja ma także miejsce w branży budowlanej, gdzie producenci i dystrybutorzy często oferują produkty w niższych cenach niż w sezonie. Producent okien Internorm postanowił obniżyć ceny poprzez oferowanie okien trzyszybowych w cenie dwuszybowych.


Akcją promocyjną trwającą do 2 grudnia 2013r. objęte są prawie wszystkie okna tego producenta. Nawet w wariantach dwuszybowych są to jedne z najcieplejszych okien dostępnych na rynku, ale wraz z trzecią szybą osiągają współczynniki, które wymagane są do domów niskoenergetycznych i pasywnych. Trzecia zastosowana w nich szyba pokryta jest powłoką SOLAR+, która stanowi barierę dla ucieczki ciepła, ale i pozyskuje je dzięki promieniom słońca – do wnętrza trafia do 20 proc. więcej energii słonecznej niż w przypadku szyb standardowych.

- W tym okresie oferujemy naszym klientom nie tylko możliwość zakupu okien uznawanych przez specjalistów za najbardziej zaawansowane technologicznie i jakościowo, ale i wymierną korzyść finansową w wysokości 160 zł za m2 szyby w stosunku do okresu nie objętego promocją – zachęca Karol Niespodziewański z IFTM Internorm.

Korzystna cena dotyczy łączących w sobie zalety drewna wewnątrz pomieszczenia i odpornego na warunki atmosferyczne aluminium na zewnątrz okien HF 200, HF 200 VARION i HF 300 oraz unikalnego połączenia tworzywa sztucznego z aluminiową nakładką w modelach KF400, KF405, KF410 i KF 500. Warto przy tym wspomnieć, że modele KF410 i KF500 w czasie trwania promocji bezpłatnie wyposażane są w ramkę dystansową ISO lub ze stali szlachetnej.

Aby skorzystać z promocji wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy lub wypełnić formularz bezpłatnej wyceny na stronie internetowej okna-pasywne.pl.

- Warto zauważyć, że wszystkie modele okien objęte promocją osiągają pasywną izolacyjność cieplną Uw poniżej 0,8W/m2K, nadają się więc do budownictwa pasywnego. Takie okna pozwalają także na zachowanie najbardziej przyjaznego dla użytkowników mikroklimatu w pomieszczeniach. – dodaje przedstawiciel Internorm.

Więcej informacji na stronie: www.okna-pasywne.pl


Źródło: Internorm
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Internorm