wtorek, 5 listopada 2013

„BUDOWA, REMONT, DOM I WNĘTRZE” - Targi MURATOR EXPO 2013

Targi Mrator - stoisko Internorm okna i drzwi
W dniach 19-20 października 2013r. odbyły się XX jubileuszowe Targi Budownictwa MURATOR EXPO „Budowa, Remont, Dom i Wnętrze”. Torwar w Warszawie zgromadził wielu wystawców, w tym producentów, architektów, dystrybutorów oraz spore grono odwiedzających, w większości inwestorów indywidualnych.

Targi to jedno z największych tego typu wydarzeń z dziedziny budownictwa i wyposażenia wnętrz na Mazowszu w okresie jesiennym. Ważnym punktem programu targów były konferencje i prelekcje. Największym zainteresowaniem cieszyły się wykłady dotyczące energooszczędności w budownictwie.

Pośród wystawców nie zabrakło firmy IFTM Internorm, wyłącznego dystrybutora na terenie kraju okien i drzwi marki Internorm. Firma przedstawiła m.in. swoje najnowsze wielkogabarytowe drzwi przesuwne, o konstrukcji drewniano-aluminiowej. Model HS330 z niskim progiem osiąga standard pasywny, gdyż jego izolacyjność cieplna Uw wynosi do 0,67 W/m2k.

- Uważamy, że targi to świetna okazja, żeby pokazać nasze najnowsze produkty i rozwiązania. Poprzez bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami poznajemy ich potrzeby, problemy oraz na żywo obserwujemy ich reakcje na nasze innowacje - powiedział Marcin Ksokowski, dyrektor ds. sprzedaży firmy IFTM Internorm.


Źródło: Internorm
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Internorm