wtorek, 22 października 2013

Wkładka elektroniczna CodeLoxx Standard firmy ABUS

Firma ABUS, specjalizująca się w systemach zabezpieczeń, proponuje unikalny produkt - wkładkę elektroniczną CodeLoxx Standard, otwieraną m.in. kodem, wybieranym przy użyciu gałki numerycznej. Wkładka zapewnia nie tylko ochronę ale pozwala zarządzać dostępem do pomieszczeń.


Wkładka elektroniczna CodeLoxx Standard marki ABUS łączy zalety systemu kodowego z rozwiązaniami opartymi na standardowym kluczu. Daje użytkownikom swobodę w wyborze optymalnego zabezpieczenia i metody otwierania zamka. Dzięki wkładce CodeLoxx Standard nie trzeba nosić ze sobą klucza, wystarczy jedynie zapamiętać 4-6 cyfrowy kod, który otworzy drzwi.

Kod, klucz, a może transponder
Elektroniczna wkładka CodeLoxx Standard firmy ABUS umożliwia wybór zabezpieczenia do potrzeb konkretnego użytkownika. Można wybrać jedną z trzech metod otwierania i zamykania zamka. Mamy do wyboru użycie klucza typu chip, wprowadzeniu kodu gałką numeryczną lub wykorzystanie transpondera.

Ciekawym rozwiązaniem jest dioda osadzona w gałce, która sygnalizuje otwarcie zamka. Zasila ją bateria litowa, która wystarcza na ok. 60 tys. otwarć. Mechanizm posiada zasilanie awaryjne ESE, które pozwoli na otwarcie zamka w razie wyczerpania baterii.
Warto wiedzieć, że wkładka CodeLoxx Standard ma budowę modułową. Wymiana zamka nie oznacza więc konieczności zakupu całych drzwi. Gałka wkładki wykonana jest ze stali szlachetnej. Materiał ten jest odporny na wycieranie i zarysowania, podkreśla także design produktu.

Wkładkę CodeLoxx Standard można łatwo i szybko zamontować bez konieczności wzywania profesjonalisty. Zaletą jest także możliwość samodzielnego zaprogramowania. Do wkładki dołączany jest klucz programujący, który pozwala na wybór jednego z trzech rodzajów zamknięcia.

Proste otwieranie bez klasycznego klucza
Ten praktyczny oraz komfortowy system jest idealnym rozwiązaniem do domów, mieszkań, biur, z których korzysta kilka osób. Pozwala na takie zaprojektowanie mechanizmu, aby drzwi do danych pomieszczeń otwierały się tylko w przypadku zastosowania klucza typu chip oraz kodu cyfrowego jednocześnie. Ta funkcja może być wykorzystywana np. w organizacjach, w których dostęp do poszczególnych pomieszczeń wymaga obecności dwóch osób.

Wkładka elektroniczna marki ABUS dobrze sprawdzi się ponadto w drzwiach do pomieszczeń, które wynajmujemy. Możliwość ustawienia indywidualnego kodu powoduje, że nie ma konieczności przekazywania kluczy kolejnym użytkownikom, gdyż wystarczy podanie kodu.

Sugerowana cena detaliczna 1499zł netto

Więcej informacji na stronie: www.abus-krakow.pl


Źródło: GUT PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): ABUS