czwartek, 3 października 2013

Różne warianty przeszkleń drzwi w jednym wnętrzu

Drzwi PolSkone Sempre Onda - różne przeszklenia w jednym pomieszczeniu
Odpowiednie łączenie elementów wyposażenia wnętrz to sekret tworzenia wyjątkowych aranżacji. Nie dotyczy to tylko mebli lub ozdób, ale również drzwi! Połączenia atrakcyjnych wzorów skrzydeł drzwiowych i przeszkleń o różnych rozmiarach mogą tworzyć na ścianie formy, które znakomicie wzbogacą pomieszczenie. Przy takiej koncepcji, dobrze sprawdzą się drzwi z serii SEMPRE Onda firmy POL-SKONE.

Drzwi w jednym pomieszczeniu nie muszą mieć takich samych układów przeszkleń. Ciekawy efekt dekoracyjny można uzyskać przy wykorzystaniu kilku różnych modeli z tej samej kolekcji, które dobrze skomponują się z nowoczesnym wnętrzem, w którym dominują proste formy i geometryczne dodatki. Szkło można potraktować jako element aranżacyjny i urozmaicenie wystroju. Jest ono eleganckie i nadaje wytworności, a przy okazji powoduje lepsze rozproszenie światła w pomieszczeniach. Zamontowanie na jednej ścianie drzwi z szybami o różnych wariantach ożywi przestrzeń, i będzie stanowić wyszukaną ozdobę.

Estetyczny mix
Skrzydła drzwiowe z szybami nadają wnętrzom lekkości, a ich różnorodne formy i zestawienia mogą kreować niepowtarzalną atmosferę. Błyszczące tafle dobrze przepuszczają i odbijają promienie świetlne, dzięki czemu pomieszczenia wydają się przestronniejsze. Przebywanie w odpowiednio doświetlonych wnętrzach dodaje energii, wpływa na lepsze samopoczucie. Drzwi z dużą, matową szybą, jak np. SEMPRE Onda wzór 01 czy 02, dyskretnie rozpraszają światło sprawiając, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Węższe przeszklenia, oferowane w modelach 04 i 07 lub lite skrzydła zapewniają natomiast wyjątkową intymność.

Wybierz swój wzór
Drzwi z serii SEMPRE Onda firmy POL-SKONE, dostępne są w ośmiu wzorach o pełnej tafli i szkleniach matowych o różnych rozmiarach, co pozwala na tworzenie spójnej kombinacji form. Każdy z modeli posiada odmienny układ przeszkleń - od wąskich, poziomych tafli, po wielkoformatowe, prostokątne i kwadratowe. Symetryczne kształty nadają stolarce nowoczesnego charakteru, nie przytłaczają wnętrza i pozwalają na swobodę aranżacyjną. Dodatkowo tafla drzwi zdobiona jest ryflowaniami. Linia drzwi SEMPRE Onda oferowana jest w szerokiej palecie dziesięciu barw, od klasycznej bieli, jasnego dębu i jesionu po ciemne wenge i nugat.

Zależnie od wybranej kolorystyki, można zastosować szklenia w wersji biały lub brązowy mat. Powierzchnia drzwi SEMPRE Onda występuje w dwóch opcjach - Lamistone lub Silkstone. Obie powłoki dobrze chronią przed wycieraniem i działaniem środków chemicznych,
a powierzchnia Silkstone dodatkowo oddaje fakturę naturalnego drewna.

Orientacyjna cena: Skrzydło SEMRE Onda - od 564 zł netto
Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.
Źródło:
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c):