sobota, 5 października 2013

Najnowsze trendy i gwiazdy futbolu na stoisku OKNOPLAST na targach MADE Expo 2013

Oknoplast na Targach Made Expo 2013 - stoisko targowe
Producent okien OKNOPLAST od 02.10.2013r. prezentuje swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Made Expo 2013 w Mediolanie. Na stoisku firmy pojawiły się największe gwiazdy futbolu z Mediolanu: Hugo Campagnaro i Mauro Icardi z klubu Inter Mediolan, którego spółka jest sponsorem.Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury MADE Expo to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży. OKNOPLAST uczestniczy w targach od pierwszej edycji i wykorzystuje wydarzenie do zaprezentowania nowości produktowych i komunikacji z klientami. W szóstej już edycji imprezy atrakcją dla odwiedzających stoisko byli zawodnicy Interu Mediolan: Hugo Campagnaro oraz Mauro Icardi. Jak co roku na stoisku firmy nie zabrakło także polskich akcentów sportowych. Krzysztof Golonka - Mistrz Świata Trików Piłkarskich, zajmujący się sztuką żonglersko-akrobatyczną, dał pokaz piłkarskiego freestyle.

Sport jest źródłem naturalnych ludzkich emocji. Dzięki temu sponsoring sportu jest doskonałym narzędziem do budowania emocjonalnej części wizerunku marki. Dziś benefity racjonalne nie są wystarczające, by móc przebić się z produktem, emocjonalna wartość marki jest równie ważna – wyjaśnia strategię takiej prezentacji firmy podczas targów Mikołaj Placek, Prezes Zarządu OKNOPLAST.


OKNOPLAST pokazał na targach szeroki wachlarz nowości i rozwiązań. Zaprezentował m.in. okno Winergetic Premium Passive – łączące najwyższe parametry energooszczędne i nowoczesne wzornictwo. System spełnia rygorystyczne wymagania okien przeznaczonych do budynków pasywnych co potwierdza certyfikat IFT Rosenheim. Winergetic Premium Passive to pierwsze i jak dotąd jedyne okno PVC, w którym zastosowano areożel – materiał będący najlepszym izolatorem na świecie.

Dużym zainteresowaniem w czasie targów cieszyło się okno w wersji Collorfull. To rozwiązanie OKNOPLAST opracował, jako pierwszy producent okien w kraju. Poza standardowo oklejonymi stronami – wewnętrzną i zewnętrzną w profilu oklejany jest ponadto wrąb (wewnętrzne powierzchnie widoczne po otwarciu skrzydła). Dzięki temu okna PVC przypominają wyglądem stolarkę drewnianą.

W większości okien na targach zaprezentowano termoramkę WARMATEC, minimalizującą mostek termiczny, przy zachowaniu walorów estetycznych. Termoramka ta oferowana jest w trzech kolorach, dopasowanych do kolorów uszczelek. Pokazano także okucia oraz klamki z nowej linii dESIGN+ zaprojektowana wraz ze studiem KISKA.
Goście targów Made Expo mieli w tym roku także szansę zobaczyć drzwi z oferty Aluhaus – nowej marki z Grupy OKNOPLAST.

Dla OKNOPLAST, firmy od lat działającej na rynku włoskim Made Expo to dobra okazja do przedstawienia oferty oraz zaprezentowania marki szerszej publiczności, bo w swych planach ekspansji na rynki zagraniczne – OKNOPLAST nie ogranicza się tylko do Włoch, ale jest obecny także we Francji, Niemczech, Austrii czy Szwajcarii, będąc sponsorem, oprócz Interu Mediolan, również tak znanych klubów jak Borussia Dortmund i Olympique Lyon.

- Ekspansję międzynarodową podjęliśmy w roku 2004, a dziś jesteśmy w pierwszej piątce w Europie. Tak szybki rozwój nie byłby możliwy bez doskonałej oferty, łączącej wysoką jakość, walory użytkowe i estetykę produktów. Jednak nie tylko te cechy zadecydowały o naszej pozycji. Aby podkreślić międzynarodową klasę przedsiębiorstwa i produktów, zdecydowaliśmy się na sponsorowanie jednego z legendarnych włoskich klubów piłkarskich – Interu Mediolan. Dzięki temu partnerzy handlowi i klienci w Italii postrzegają polską firmę w kategorii mistrzów. Trafność tego ruchu potwierdzają wyniki sprzedaży – powiedział Prezes firmy Mikołaj Placek.

Więcej informacji na stronie: www.oknoplast.com.plŹródło: Oknoplast
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Oknoplast