piątek, 18 października 2013

Luksusowe drzwi DECO Lux marki POL-SKONE

Pol Skone Deco Lux Vario
POL-SKONE posiada w ofercie unikalne kolekcje drzwi DECO Lux przeznaczone do ekskluzywnych wnętrz. Elegancka linia wzornicza oraz piękno szlachetnego drewna stanowią dopełnienie każdej luksusowej aranżacji.

Luksusowe pomieszczenia wymagają wyjątkowej dbałości o detale. Każdy element aranżacji powinien być dobrany pod względem wzornictwa, jakości oraz materiału, z którego jest wykonany. Drzwi z linii DECO Lux firmy POL-SKONE realizują założenia ekskluzywnego stylu. Wykończone są naturalnymi okleinami drewnianymi, charakteryzuje je oryginalny design - są oszczędne w formie, a przy tym eleganckie. Modele z kolekcji DECO Lux zostały zaprojektowane tak, by pozwolić na kreowanie luksusowych aranżacji zarówno tych utrzymanych w klasycznej konwencji, jak i nawiązujących do modnego ostatnio minimalizmu. Każdy z nich właściwie dobrany do estetyki danego wnętrza zaakcentuje jego wyjątkowość i szyk.

Luksusowa oprawa dla wnętrza
Gama luksusowych drzwi POL-SKONE obejmuje kolekcje DECO Lux, Lux Soft oraz Lux Soft Vario. Każda dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej wykończeń z naturalnego forniru. Poszczególne serie różnią się stylem skrzydła drzwiowego oraz ramką, która oferowana jest w wersji profilowanej (DECO Lux) i półokrągłej (DECO Lux Soft, DECO Lux Soft Vario).

Drzwi DECO Lux cechuje prosta forma, która idealnie łączy się z meblami oraz ozdobami nawiązującymi do ponadczasowej klasyki. Dostępne są w wersjach o pełnym skrzydle, z dużym przeszkleniem – jednolitym lub ze szprosami oraz z małym kwadratowym przeszkleniem. Charakter drzwi dopełnia ramka profilowana, która stanowi elegancką i subtelną ozdobę.

Piekną oprawą dla nowoczesnych pomieszczeń utrzymanych w stylu minimalistycznym są drzwi z serii DECO Lux Soft. Wyróżniają je geometryczne przeszklenia, które zależnie od modelu składają się z jednego lub kilku poprzecznych prostokątów. Dobrze pasują do modernistycznego wystroju bazującego na prostych i zdecydowanych rozwiązaniach.

Linia DECO Lux Soft Vario przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesności i finezji. Drzwi z tej linii oferowane są w pięciu wersjach układu przeszkleń, opartych na kształcie kwadratu. Utworzony przez nie motyw urozmaica wnętrze i nadaje mu ciekawego wyrazu.

Do wybranego modelu drzwi DECO Lux można indywidualnie dopasować ościeżnicę – z metalu lub drewna, stałą lub regulowaną, klasyczną, albo w stylu retro. Do kompletu warto dobrać właściwy wzór klamki. Choć jest to niewielki element wyposażenia, pełni ważną rolę w kształtowaniu aranżacji. Każdy z modelów drzwi DECO Lux firmy POL-SKONE jest wykonany z dbałością o szczegóły. Konstrukcja drzwi oparta jest na tradycyjnym systemie przylgowym. Ramiak drewniany pokryty jest dwiema gładkimi płytami HDF z fornirem. Okleina ta jest dostępna w 14 barwach drewna, co pozwala na stworzenie spójnej kompozycji z kolorami oraz gatunkami drewna użytymi w danym pomieszczeniu. Powierzchnia oklein pokrywana jest ekologicznym lakierem UV, który nadaje wysoką odporność na zarysowania oraz działanie światła. W standardzie wnętrze drzwi wypełnia warstwa stabilizująca o strukturze „plastra miodu”. Opcjonalnie może być zastosowane wypełnienie z płyty wiórowej otworowanej lub pełnej.

Orientacyjne ceny:
Deco Lux, cena za skrzydło od ok. 355 zł netto
DECO Lux Soft/ Vario, cena za skrzydło od ok. 411 zł netto

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl


Źródło: E.C.H.O. PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): POL-SKONE