wtorek, 29 października 2013

Drzwi wewnętrzne INTERSOLID II

Drzwi wewnętrzne Intersolid II
Drewno jest symbolem elegancji i estetyki. Zachwyca naturalnym pięknem, nadaje wnętrzom ciepła i wytworności. Pośród podłóg, mebli czy dodatków wykonanych z tego naturalnego materiału, nie może zabraknąć również drzwi INTERSOLID II marki POL-SKONE wykończonych fornirami o naturalnych barwach.

Drewno jest uniwersalnym materiałem wykorzystywanym w architekturze i wykańczaniu wnętrz. Surowiec ten wnosi nie tylko ciepło, lekkość i naturalność do pomieszczeń, ale także ma dobry wpływ na nasze samopoczucie. Drewno otula wnętrze swoim urokiem, sprawiając, że staje się ono miejscem wypoczynku oraz harmonii. Komponując się z każdym innym materiałem lub kolorem pozwala na realizację oryginalnych i awangardowych projektów.

Stylowy powiew natury
Naturalne różnice kolorów, gatunków i rysunku słojów sprawiają, że drewno znakomicie sprawdza się w przeróżnych aranżacjach. Dla projektów klasycznych, rustykalnych lub inspirowanych orientem zalecane są gatunki egzotyczne o głębokiej barwie. Stylizowane meble, grube tkaniny i kryształowe żyrandole dobrze współgrają z drewnem orzecha, teaku i rustykalnego dębu. Drzwi INTERSOLID II w tych wybarwieniach, a także w kolorze cappuccino, mokka lub ciemnego hebanu będą się ciekawie prezentować w połączeniu ze słoneczną żółcią ścian, ciepłym pomarańczem i złotymi ozdobami. Minimalistyczne, industrialne i skandynawskie inspiracje to baza dla jasnego, surowego drewna, które ładnie kontrastuje z nowoczesnymi formami. Drzwi INTERSOLID II w kolorze dębu jasnego lub europejskiego, klonu, limby czy buku stanowią dopełnienie modernistycznych wnętrz. Ich ciepła barwa przełamie chłodną biel ścian, tworząc domową, przytulną atmosferę.

Uniwersalna trwałość
Kolekcja INTERSOLID II to 22 modele drzwi w systemie przylgowym o 14 wybarwieniach, co pozwala na dobór wzoru do stylistyki wnętrza. Dostępne są skrzydła lite i przeszklone szkłem ornamentowym (kura bezbarwna i brąz) lub gładkim. Szklenia dzielone są szprosami drewnianymi w systemie POL-SKONE, które podkreślają linię wzorniczą stolarki.

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.eu


Źródło: E.C.H.O. PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): POL-SKONE