czwartek, 17 października 2013

Drzwi wewnętrzne Inovo

Nowoczesne drzwi do wnętrz Inovo
Zapewniają prywatność, dzielą przestrzenie, ale również wpływają na styl pomieszczeń. Drzwi pełnią szczególną role w procesie aranżacji. Różnorodność linii drzwi Inovo marki VOX pozwala na wybór modelu, który wpisze się w charakter wnętrza, będąc jego najlepszą wizytówką.


Najważniejszą cechą drzwi powinna być trwała i mocna konstrukcja. Obok jakości i łatwości czyszczenia, do zalet stolarki drzwiowej Inovo należą także szerokie możliwości dopasowania ich wyglądu do własnych oczekiwań. Dzięki temu można je wykorzystać do różnorodnych aranżacji.

Wszędzie dobrze
Proste, nowoczesne wzornictwo drzwi sprawia, że są uniwersalne i ponadczasowe. Wśród modeli można wybrać różne rozmiary przeszkleń oraz podcięcia wentylacyjne. Wszystko to pozwala na wykorzystanie ich w dowolnych pomieszczeniach. Sprawdzą się w salonie, kuchni, łazience i sypialni. Subtelnie przeszklone paski i zaokrąglone krawędzie przy szybach podkreślają nowoczesny design.

Tak, jak lubisz
Drzwi Inovo, wyróżnia także szeroka gama barw. Nowoczesne, minimalistyczne pomieszczenia dobrze będą współgrać z kolorem biały mat lub grafit ryfla. Te kolory dobrze sprawdzą się zarówno w aranżacji monochromatycznej, jak i opartej na kontrastach – ciemne drzwi idealnie dopełnią białe wnętrze. W lekkich, jasnych wnętrzach ładnie będą wyglądały drzwi w kolorze jasnego drewna - jesionu lub wiązu. Do stylowych projektów o zdecydowanym charakterze idealnie nadają się ciepłe, ciemne barwy drewna, jak orzech amerykański lub wiąz tabac. Kolekcja Inovo pozwala ponadto na wybór jednego z czterech kolorów przeszkleń.

Pamiętajmy, że obok ścian i podłóg, drzwi są istotnym, stałym elementem aranżacji. Dzięki uniwersalności i różnorodności, drzwi Inovo doskonale spełniają swoje funkcje praktyczne i estetyczne.

Więcej informacji na stronie: www.drzwiipodlogi.vox.pl


Źródło: Toolbox Creative Communications
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): VOX